Dotaz

Dobrý den,
dostala jsem na vás kontakt přes známou a tedy zkouším ještě touto cestou najít příčinu mého trápení. Již 4 roky stále krvácím. Většinou to začne od půli cyklu 14-15.den a trvá dva týdny, potom přijde normální 7-8denní bolestivá menstruace. Prošla jsem alespoň 10 gynekologů(i v zahraničí). Z vyšetření, z hormonálních testů krve jsem v pořádku. Po laparoskopii mně odstranily srůsty, které ale s tímto problémem nemají nic společného. Mimochodem se čtyři roky snažím o otěhotnění, 1x IVF-neúspěšně.Hormonální stimulace vaječníků bylo náročná a znovu to absolvovat nechci. Dětí se vzdávám, ale to věčně krvácení mně znepříjemňuje život. Tento cyklus beru na 10dní Norethisteron, jak říká můj gynekolog, alespoň psychicky si odpočinete. Protože jsem PROTI hormonům. Zkoušela jsem kapky Modra duha proti plísním a bakteriím na pročištění organismu a ledvinové čaje.
Děkuji moc za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
menstruace je přirozený jev v životě ženy, stejně jako další úděly a úkoly, které by měla žena přirozeně přijímat. Bohužel v současné době mnoho žen nechce přijmout svou ženskou roli a se svými muži bojují, chtějí být jak říkají rovnocené. Čím víc má žena ve svém datu narození lichých čísel, tím víc má v sobě mužského principu, a tím víc je hledání ženy v sobě její celoživotní úkol. Symboly ženy jsou pokora, náruč, pasivita, ustupování, mlčení a netlačení svého názoru, být krkem a umožnit muži cítit se hlavou. Podívejte se na stránky Žena je láska, ukáže se vám mnoho odkazů, ve který je role ženy popisována.
Samozřejmě váš životní úkol učit se být svému partnerovi ženou úzce souvisí s vaší neschopností otěhotnět. Která žena nemůže otěhotnět, měla by si umět přiznat, že děti vlastně mít nechce (nebo nechtěla). Jde totiž o to, že pokud se žena chová ke svému partnerovi jako žena, ví, že partner je pro ni ten nejdůležitější a vždy bude, láska k němu je po lásce k sobě hned na dalším místě. Milující pár s láskou očekává příchod nové dušičky, přirozeně dítě chtějí, a to kdykoliv se ono pro to rozhodne, protože oni ví, že nejdůležitější je jejich vzájemná láska a spolu tedy vše vyřeší, i příchod nového človíčka. Ten přichází jako bonus plus, pro obohacení jejich vzájemné lásky, a tak jako přišel, tak za čas odchází do svého života a do svých vztahů, milující partneři si zůstávají stále. Žena je tvůrcem jak vztahu se svým partnerem, toho, jak on se zpětně k ní chová, ale i tvůrcem rodiny.
Vy svým neustávajícím krvácením dáváte najevo, že nejen nejste připravena se milovat a plodit děti (stále krvácíte a to milování znemožňuje), ale současně vás toto poslání vůbec nečiní šťastnou, ztráta krve je projev ztráty radosti. Nevzdávejte to. Čím více krve ztratíte, tím méně síly do dalšího tréninku budete mít, a to si buďte jista, že přijde. Vy sama jste si tento úkol zvolila, není kam utéci – i když si řeknete, že už děti jste vzdala…
Co se týká těla, je naprosto jasné, že když vaše potíže s krvácením trvají stejnou dobu, od kdy se snažíte uměle otěhotnět, tak to logicky souviset musí. Vůbec nehraje roli, že dostupná „vědecká“ vyšetření lékařů nic nenašla a vy jste dle jejich soudu zdravá – kdybyste byla zdravá, nemáte problémy. A jak je možné, že váš hormonální systém je v pořádku, a přitom vám na krvácení dává lékař hormony? Není to trošku tvrzení proti tvrzení? Kde je selský rozum? 🙂
Takže co doporučuji užívat:
Noni – džus z léčivého ovoce, který vás srovná zpět do rovnováhy, zharmonizuje všechny rozhozené systémy vašeho těla, především ten hormonální, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Evening Primrose Oil = pupalkový olej – změkčuje, zženšťuje, rozvolňuje, dávkování 3tbl. denně.
Pít bylinné čaje na zezásadění organismu. Ze stravy je nutné vyřadit všechny mléčné výrobky a pšenici, ty vás nejvíc zanáší a tím způsobují zdravotní potíže, které byste s tím vůbec nespojovala.
Ne údělem, ale privilegiem ženy může být, že se stává matkou. Předpoklad tomu ale je, že je ženou. Nevzdávejte nic, život je škola, do které si přitahujete jen to, co sama potřebujete a chcete, jen máte na první pohled dojem, že je to proti vám. Je to ale jen na první pohled, všechno tohle je proto, abyste cosi pochopila, uvědomila si to, přijala to a pak to také měnila – jak dlouho to bude trvat, nevadí…. život je dlouhý a životů máme mnoho 🙂 Podívejte se na způsob, jak otěhotnět.
Držím vám palce a v případě jakýchkoliv dotazů se na mne obraťte s důvěrou
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře