Dotaz

Dobrý večer,

Jsem půl roku v invalidním důchodu. Zkolaboval jsem před dvěma lety. Zjistily mi nemocné játra. Následně na to již po několikáté jsem zkolaboval znovu. Předposlední kolaps, asi před měsícem, pobyt v nemocnici, přibližně čtyři dny, zjištěna zvětšená srdeční komora. Chybí vitamín D, karoten a nějak poškozená šedá kůra mozková. Zjištění, že jsou nemocné ledviny. Opětovné zkolabování proběhlo před dvěma dny- ráno. Prý nízký tlak. Během této doby, špatně v oblasti žaludku – zvraceni. Polední dva dny intenzivní. Popíjím vodu, a když něco málo sním, jde to okamžitě ven. Po celou dobu, ukrutné bolesti bederní páteře s vystřelováním do pravé nohy a levé ruky. Jezdím na masáže. Zatuhlé svalstvo, které je příčně, z levého boku pod pravou lopatku. Medikamenty, které beru a předepsal mi je můj lékař a v nemocnici. NOVALGIN 500ml 3měsíce dle potřeby, IBALGIN 400ml 3 měsíce dle potřeby, PANTOMIL40ml asi rok1 ráno, APROMETROL100ml asi6 měsíce 1-0-1, LIPANTIL250ml asi tři roky, TRAMAL 1-2 denně. Prosím poraďte co s tím. Děkuji. FJ

Odpověď

Dobrý den,

vy jste energie 3 Dřevo, tedy vaše orgány jsou játra a žlučník, a od těch vaše problémy začínají. Pokud totiž nemají dost energie a jsou oslabené nebo přetížené, nejenže neposílají energii dál k dalšímu orgánu – srdci, a oslabí se i tento orgán, ale kradou i dráhou ovládání prvku žaludek, slinivka, slezina (nevolnost, zvracení) a prvku předcházejícímu – ledviny, močový měchýř. Podívejte se na energetickou růžici, vše v našem těle je propojeno. Tou spoustou chemických léků jen přetěžujete játra a vše se zhoršuje.

Máte rovinu empatie a rovinu senzitivity, tedy jste hodně citlivý člověk, dokážete se do druhých vcítit, ale jako tuhá energie 3 Dřeva, máte problém pochopit jejich chování, jste zatuhlý ve svém pohledu, svých pravdách, prosazujete své názory a trápíte se nebo rozčilujete nad jejich nemožným chováním. Neumíte ale sdělit své pocity, držíte je uvnitř, máte izolovanou sedmičku a dvě izolované 1, a tak v sobě ukládáte hněv, zlost, nespokojenost, místo, abyste ji správně ventiloval a přijal druhé takové, jací jsou. Je potřeba soustředit se na sebe, přestat řešit druhé, netrápit a nerozčilovat se jejich divnými názory, chováním, nechat je být a ventilovat své emoce, najít si něco, co vás baví, u čeho cítíte radost a to dělat každý den, alespoň jako koníček.

Začněte popíjet Liquid Chlorophyll  3 lžičky denně vždy rozpustit ve sklenici vody, udělejte si jaterní kůru Silymarin 0-2-2, Super soya lecithin 3-3-3, přidejte minerály vápník+hořčík Strong Boness 2-2-2, Noni na rozvolnění tkání a působí od bolesti – 6 lžíc denně, Zenthonik – antioxidant, dodá vám energii -3 lžíce denně, Coenzym Lozenges Q10 – 1-1-1.

Vše nakoupíte v našem eshopu, zařiďte si členství, jako člen máte možnost ptát se lékařů CaliVity v poradně nebo zajít na vyšetření z živé kapky krve, kde se uvidí váš aktuální stav.

Je vám asi jasné, že je to na delší dobu, protože stav, do kterého jste se dostal, vyžaduje delší čas na nápravu. Doporučila bych vám knihu Základy celostního zdraví, kde vše pochopíte.

Pro váš prvek máme v Akademii celostního zdraví kurz Tolerovat je láska, podívejte se i na Radovat je láska, jsou tam videa zdarma.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře