Dotaz

Dobrý den,

Prosím Vás o radu co se týče mé celoživotní tendence k depresím, uzkosti. Mám strach ze smrti, z toho co bude potom a že to nedokážu ovlivnit. Jsem smutná z toho,jak ten život rychle utíká a že to jednou skončí. Ve 34 letech nemám stálého partnera, žádný nebyl ten pravý a bojím se ,že třeba nestihnu mít děti. Ve stresu mívám panické ataky, kdy se bojím, že umřu, nebo že se zblázním, přestanu se ovládat a třeba skočím z okna. Už deset let beru antidepresiva, která mi pomáhají udržet mou psychiku aspoň trochu v normálu. Vím, že to není ideální, ale netroufam si je vysadit.

Od puberty mě trápí nadměrné ochlupení,které se s věkem zhoršuje a to především v obličeji. Vsechna vyšetření jsou v pořádku, hormony by v normálu. PCOS vyloučeno. Poslední dobou mi taky začaly dost vypadávat vlasy, přisuzuji to velkému stresu. Bolí mě i v kříži, kolena a kotníky. Zhoršuji se mi taky křečové žíly na levé noze. Jsem obézní a mám sedavé zaměstnání.

Dekuju za radu! Vím,že vše se vším souvisí a život je o vývoji a uvědomění, jen si nejsem jistá, co mne tyto příznaky chtějí říct.

Odpověď

Dobrý den, zadejte si do vyhledávače na empatii úzkosti, deprese a uvidíte kolik dotazů a odpovědí tam najdete., třeba tento.

O souvislosti probiotik a deprese jste už četla?

Vše u vás souvisí se silnou neventilovanou energií. Přečtěte si o svém dni narození, plné Rovině odhodlání a Rovině vášně. Dále o svých dvou pětkách, dvou devítkách, osmičce a vaší energii 6 Kovu.

Máte převahu lichých čísel a silnou, aktivní energii, tedy velké množství mužská energie, kterou potřebujete nutně ventilovat, odvádět ji fyzicky, sportem a seberealizací. Pokud své energie nevyužíváte a neuplatňujete tak, jak máte, obrací se proti vám a škodí. Potřebujete dělat něco, co vás baví, v čem vidíte smysl, s vášní a nadšením, tím umožníte, aby se vaše energie uvolnila a využila.

Jako krevní skupina B nesnášíte pravidla a normy, vy potřebujete dělat na sebe a podle sebe. Máte sklon vidět věci ale negativně, potřebujete se učit pozitivnímu přístupu k životu. Učit se být každý den vděčná za všechno, co dostáváte, důvěřovat, že vše se vždy a za všech okolností děje přesně tak, jak potřebujete a nejlépe pro vaše dobro.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Odpustit je láska, je pro váš prvek, ale i na Přijímat je láska.

Je jasné, že jednou z vašich důležitých výzev je učit se být více ženskou energii, pracovat na svém ženství. Což vám napovídá i tělo (hirsutismus), nadměrné ochlupení, které souvisí s převahou mužských hormonů a mužských energií. Podívejte se na znaky oslabeného hormonálního systému.

Potřebujete změkčovat a učit se být ženou.

Kupte si knížku Žena je láska, podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma a začněte.

Protože se stále zabýváte tím, čeho se bojíte, přivádí vás to do nespokojenosti a na úrovni těla se to projevuje jako překyselení. Dochází tím k úbytku minerálních látek, především vápníku s hořčíkem, a přichází potíže s psychikou (stabilita nervového systému je závislá na dostatku minerálů).  Je potřeba je tělu doplnit, protože jen ze stravy je v dnešní době nemůžete získat.

Doporučila bych vám:

Noni – harmonizuje hormonální činnost a celý organismus, psychiku, podporuje tvorbu serotoninu, rozvolňuje zatuhlosti, dávkování 3 lžíce denně

Evening primrose oil – pupalka – podpoří ženské hormony a ženskost,  1-1-1

Rhodiolin – adaptogenní bylinka rozchodnice růžová, zklidňuje a zbavuje úzkosti, strachu, 2-2-2

Strong Bones 2-2-2 – vápník a hořčík v chelátové vazbě ke stabilizaci psychiky

Stress B managemenet  – komplex vitamínu B – 1-1-1

Liquid Chlorophyll – 3 lžičky denně rozpustit ve sklenici vody a vypít nalačno

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Upravte stravu – vyloučit cukr, bílou mouku, mléčné výrobky, podívejte se na zdravé stravování, nebo stravování podle krevních skupin.

Začněte takto, a pak se můžeme domlouvat dále.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře