Dotaz

Dobry den, uz asi 3 mesice me strasne casto boli hlava. Bolest trva klidne i nekolik dni a nepomaha na ni vubec nic (leky, spanek, studeny obklad…). Pred par dny mne zacala mrtvet prava ruka a mam ji jakoby slabou. Taky me boli zada, bolest se ruzne siri, takze ji nedokazu lokalizovat, ale hlavne citim, ze msm zatuhle trapezy. Dal se mi mota hlava, mam zalehle usi a trpim nechutenstvim. Mam strach, ze je to neco vazneho a trpim uzkosti. Muzete mi poradit, co mam delat. Existuje nějaká přírodní látka, která uleví od bolesti? Také by me zajimaly duchovni priciny at se mi stav nevraci, protoze na bolest hlavy jsem uz trpela v minulosti. Mockrat dekuji.

Odpověď

Dobrý den,
co užíváte z CaliVity? Už jsme řešili vaše překyselení díky ATB a problémům s gynekologickými problémy, dále problémy s překyselením kvůli stagnující lymfě a vašim mandlím…

Váš stav je jen pokračování, protože překyselení dál způsobuje tuhnutí všech tkání v těle, bolesti v těle se stěhují, tělo používá minerály uložené v tkáních a nervových buňkách na odkyselení krve, a tak dochází k psychickým potížím, neklidu, … a pomalu se člověk dostane z obyčejného užívání ATB k antidepresivům. Jak potřebuje.

Pochopení duchovních příčin vám nepomůže, jak už jsem vám psala dávno. Pokud je nemoc na hmotné úrovni, je třeba ji řešit hmotou – doplňky stravy a změnou stravy. 

Začněte tím, co jsem vám doporučila před rokem, vlastně první doporučení bylo před dvěma lety:

probiotika AC Zymes 2-2-2 + odkyselení a Chlorophylll (3 polévkové lžíce denně), bohužel tohle už dneska nestačí, je třeba přidat Curcumu Pro (3 denně) + Strong Bones (6 denně) + Super Soya lecitin (9 denně) + Organic Noni 3 polévkové lžíce.

Přidejte se do Základů celostního zdraví, je otevřeno, a udělejte první praktický krok!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?