Dotaz

Dobrý den,                                                                                                                                                                     po několika hodinovém brouzdání Vaším webem a shlédnutím videií, bych ráda začala svou sebezměnu, ale nevím kde začít. Možná už jsem maličko začala, po téměř deseti letech práce v jedné fabrice, kam jsem poslední roky chodila už s velkým odporem, jsem se na podruhé rozhodla podat výpovědˇ. Když jsem výpovědˇ podala poprvé po dvou týdnech jsem ji ze strachu stáhla. Než jsem tak učinila, onemocněla jsem zánětem močového měchýře a vyložila si to jako znamení, že odcházet nemám. Práce se nebojím a věřím, že ji zvládnu, tak nevím proč jsem prve zpanikařila. Jak jste několikrát řekla: je to lenost něco měnit a být v té i když odporné, ale jistotě.

Píši jelikož se léta topím v depresích, melancholii, tečou mi slzy u pohádky, zpráv, když s někým hovořím a líbí se mu co odpovím, když vyprávím…prostě plačka. Mám neustále studené ruce i nohy, přestože jsem v podpaží spocená, nadměrně se potím, mám otoky pod očima, bolesti zad od kříže až po krk, jsem stále unavená a tak nějak bez nálady, špatně spím, usnu téměř hned, ale za tři hodiny se vzbudím, pak usnu a za další hodinu jsem zase vzhůru a tak to v lepších případech jde až do rána, v horším případě my začne šrotovat mozek a nejde vypnout, třeba hodinu. Přemýšlím a trápím se věcmi,které nejdou vrátit a vrtám se vnich a představuji si různé scénáře. Moc bych si přála být pozitivní a štˇastná.                                                                                                     

Ve vztazích je to jedno velké fiasko. Do každého vztahu se vrhám naprosto otevřená, zamilovaná a dělám pro druhého vše co mu na očí uvidím vše co je v mých možnostech. Jenže po pár měsících se láska u mě vytratí a je konec. před několika měsíci jsem se také rozešla s přítelem, který velmi těžce nesl náš rozchod, brečel, obviňoval mě a já po dvou dnech začala zas cítit co na začátku a vrátila se k němu, po dalších asi dvou měsících to z mé strany přišlo znovu, opět brečel, prosil, tentokrát jsem oddolávala deset dní a opět se k němu s láskou vrátila, no a po třetí to přišlo znovu, on byl zas zoufalí,v yhrožoval sebevraždou, neustále mi psal desítky zpráv, volal a vracel klíče od jeho bytu, třeba pětkrát týdně. Bylo mi to vždy velmi nepříjemné, až jsem brečela a syn mě s dcerou donutili klíče odnést na policii.D otyčný tomu nevěřil a stále o mě bojoval, uběhl měsíc a já zas začala po něm toužit, vrátili jsme se k sobě, ale on si mezi tím než jsme se dali dohromady našel jinou. Sliboval, že to sní ukončí, tisíckrát jsem mu řekla, že to nekousnu jestli v tom bude pokračovat a já koušu dál adál, vždy podlehnu jeho nátlaku a prosbám. Teď je u ní a já si představuji si vše možné a neskutečně se tím trápím a zapřísahám se, že už nikdy víc, ale bojím se, že zase podlehnu. Podle Vás co jsem pochopila je trenér, ale nevím co mám změnit,z da ho nechat ve svém životě ať mě trénuje dál nebo tu je proto, abych dokázala mít své hranice?                                                                                                                                      

Něco málo o mě:v dětsví jsem byla zneužívaná nevlastním otcem, vlastní otec zemřel velmi brzy, matce jsem o tom řekla, ale spustila se neskutečná reakce křiku, nadávek, výhružek načež jsem pro klid řekla, že jsem si to vymyslela. mámy jsem se hrozně bála, byla despotická, sobecká a dalo by se říct zlá. Podléhala jsem jí až do její smrti. Snažila jsem se jí odpustit, napsat to na papír, vybrečet se, ale uvnitř sebe to pořád mám, nevím jak to přijmout, teď vím, že jsem si to vybrala, ale nevím jak to s láskou přijmout, nevím ani jak přijmout samu sebe. Jak si mám říkat, že jsem krásná a miluji se, když to tak necítím, to pak si budu lhát. Prosím o nějaké nasměrování.    Moc děkuji 

Odpověď

Dobrý den,
doporučila bych se zaměřit na sebe a přestat řešit druhé, prostě je nechat, ať si dělají, co chtějí a věnovat se sobě. Zdravě si vařit – sobě, dělat si to, co vám dělá radost, mít koníčky, záliby, sportovat, být aktivní. Výzvou ve vašem životě je to, co víte – hrozně všechno prožíváte – máte dvě plné roviny odhodlání s vícečetnými pětkami a rovinu pochopení. K tomu máte ale rovinu myšlení, takže proto vše řešíte v hlavě, ale prakticky skutek utek. Všechny roviny najdete tady.

Přitom jste 9 Oheň, což je nejakivněší energie a vaším životním úkolem je učit se radovat. Podívejte se na videa Radovat se je láska.

Protože nežijete aktivně pro sebe, stále jste zaměřená na ty druhé, tak máte studené ruce a přitom se potíte – jste nespokojená a máte přetížená játra. Nespavost, únava, pocení, zatuhlost páteře jsou vše signály přetížených jater. Doporučuji jejich očistu a to přesně užívat toto:

Silymarin Plus 2-0-2 + Super Soya Lecitin 3-3-3 + C 1000 2-2-0 + Rhodiolin 2-2-2
Vše si pořídíte v empatia.shopu

Začněte se starat o sebe s láskou, pečujte o sebe, zaměřte se na to, co vám dělá radost, je to jediná cesta jak radost najít. Hodně vám v tom pomohou videa na Radovat se je láska…

A zapojte se do výzvy Jsem skvělá žena, potřebujete do sebe nalít sebelásku jako sůl…
V prostoru Jsem skvělá žena pak budou videa na různá témata, kde najdete odpovědi na otázky, které řešíte. Zapojte se do FB stránky Žena je láska, tam také najdete ženskou podporu ostatních žen a spoustu isnpirace, i pomoc od nás.

Zaměřte se na sebe!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře