Dotaz

Dobry den,
chtela jsem se zeptat, jestli je mozne mit po uzivani Nopalinu vysusena usta a nadmerny pocit zizne. Moje mamka zacala Nopalin uzivat kvuli redukci hmotnosti a ulevy od zazivacich potizi a tato neprijemnost se ji objevila po nekolika dennim uzivani. Pry je schopna vypit az 5 litru vody denne. Ma vyoperovany zlucnik, ale k jejimu udivu, stale problemy (coz pekne umi podporit i stravou – sni co vidi, tak snad nebudou na rade i rodinni prislusnici.. :-)) vzdycky ale byla jako proutek a zkousi kde co a mota se v zacarovanem kruhu. A ted dokonce prisla uz i za mnou jestli by mohla take neco od vas zkusit 🙂 Bere tedy 2-2-2 Nopalin, a s nim Chlorophyl, tusite kde by mohl byt problem, prosim?
Moc dekuji za Vasi radu!

Odpověď

Dobrý den, ano, jistě to dělá Nopalin, resp. čistí slinivku. Určitě víte, že pokud si člověk nechá odstranit žlučník a nikam ho to neposune, nepochopí význam tohoto problému a nezačne tedy se sebou něco dělat (jakože maminka zřejmě nepochopila a nezačala, protože by jinak nemohla jíst na co přijde a myslet si, že je vše v pořádku), problém se posune dál – ke slinivce. Slinivka je orgán, který reguluje hladinu cukru v krvi a je zodpovědný za náš pocit žízně – tak se ostatně zjistí cukrovka. Hm… a co teď? Maminka může přestat užívat Nopalin, ale to vůbec nic nevyřeší. Nopalin pracuje od konce, regeneruje orgány, které jsou nejméně postižené a pokračuje k těm více, takže od slinivky ke žlučníku a játrům. Doporučila bych jí nejen pokračovat v užívání Nopalinu, ale přidat ještě alespoň trávicí enzymy a podporu žlučníku a jater,  a rozhodně změnit stravu.  Takže asi tak 🙂 Mějte se pěkně! Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?