Dotaz

Dobrý den,

zaujaly mě stránky Empatia, které jsem objevila na základě doporučení ve videu „Nepotřebný žlučník.“

Poprosila bych Vás o radu ohledně dlouhodobého problému právě se žlučníkem.

Mívala jsem mnoho let občasné kolikové bolesti většinou po dietní chybě nebo po stresu, které odezněly po nakapání Cholagolu. V posledních letech už se ale vše docela zklidnilo, spíš mi bývalo jen těžko. Na konci října se ale objevily zažívací problémy – tlak a nepříjemný pocit v oblasti žlučníku, který nebyl nijak hrozný, jen nepřestával a  bylo potřeba držet se lehké netučné stravy. Kapky na zažívání neměly na tento stav už vliv. Navštívila jsem lékařku, byla jsem odeslána na vyšetření, kde bylo zjištěno „vícero kamenů v žlučníku do vel.: 1,5 cm“ a doporučeno odstranění žlučníku.

Hledala jsem alternativu, operace mi připadala radikální. Navštívila jsem tedy terapeutku vyšetřující irisdiagnostikou, která mi sdělila, že problém je už v játrech a také žlučovodech. Od 13.prosince jsem začala brát 4 týdny Regalen (Energy), Probiosan a čaj Žlučník (Serafin) – složení: dobromysl, měsíček, maliník, řebříček, řepík, oman a třezalka 3x denně pro zklidnění žlučníku. Pak týden pauza a teď mě čeká další 4 týdny užívání čaje Čistý žlučník – složení: měsíček, truskavec, máta, vachta, lomikámen a šalvěj. ráno mačkat na břiše bod žlučníku + Hořčík. Po dobrání a po úplňku (vychází to po 9.únoru) mi byla doporučena očista jater a žlučníku podle Dr.Berana s Karlovarskou solí a olejem – ohledně tohoto způsobu očisty jsem si hodně početla i na  Vašich stránkách. Celou dobu (přes 2 měsíce) jsem na dost přísné dietě, hlavně tuky téměř nekonzumuji – zhoršují stav. Ráno na žitný rohlík malinko másla, do ovesné kaše lžičku lněného olej, příp.měsíčkového oleje.. Z pití olivového oleje mám proto strach a neumím si představit účinek.

Abych nezapomněla – dlouhodobě (asi 3/4 roku) užívám ráno na lačno  1 kapsli Reishi.

Prosím o radu, Váš názor, moc děkuji, Jitka.

Odpověď

Dobrý den,

produkty, které popisujete neznám, mohu vám tedy doporučit jen to, s čím mám dobrou zkušenost, co funguje. Zadejte si na empatii do vyhledávače kameny ve žlučníku a najdete tam spoustu odpovědí, třeba tento.

Podívejte se na duchovní příčinu, najdete tam i doporučenou léčbu.

Přemýšlejte, proč potřebujete kámen ve žlučníku. Souvisí to se zadržením agresivních emocí, které neumíte ventilovat a nespokojeností, kterou si ukládáte dovnitř.

Vy jste energie 7 Kovu to je tuhá, uzavřená energie, která neumí mluvit o svých pocitech, o tom, co vás štve, trápí, bolí, ukládá v sobě všechny křivdy, ublížení, nepochopení a nemluví o nich. Máte problém s odpuštěním. Jste člověk velmi citlivý a velmi lpíte na své rodině, partnerovi, a tak ve snaze abyste druhým neublížila nebo aby byl klid, raději mlčíte a svou nespokojenost, zlost si ukládáte dovnitř. Je potřeba uvědomit si, že spolknutí zlostí a tváření se, že se nic neděje, je špatný přístup. Emoce je potřeba ventilovat a mluvit o nich.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Tolerovat je láska, je o játrech a žlučníku a jak pracovat se zlostí, zatvrzelostí.

Podívejte se také na kurz Žena je láska zdarma, kupte si knížku Žena je láska a začněte změkčovat a pracujte na své ženské komunikaci o pocitech.

A doporučila bych vám Nopalin 2-2-2, 10 minut před jídlem + Digestive Enzymes -2-2-2 po jídle + Pure Juka 2-2-2 na lačno + Organic Noni  – 6 polévkových lžic, kdyby bolelo odcházení kamenů, pijte Noni po panácích + Super Soya Lecitin (5-5-5) na rozvolnění kamenů + Liquid Chlorophyll – 5 čajových lžiček do vody a popíjet.

Po měsíci, podlestavu by bylo dobré přidat Silymarin na podporu jater v jejich období – viz očista jater a žlučníku s vynecháním očisty olivovým olejeme, s kameny ho nedoporučujeme.

Základním problémem je rozvolnit nejen žlučník, ale i stres a vnitřní napětí, k čemuž poslouží Noni nebo později, až se zbavíte akutních problémů, vám pomůže Rhodiolin. Chce to začít…

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravujte se podle své krevní skupiny, je to pro vás nejstravitelnější způsob, jak dostat živiny do buněk a nezanášet se tím, co špatně trávíte.

Všechno zvládnete!

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.
Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.

Digestive Enzymes obsahuje trávicí enzymy a takové účinné látky původem ze zeleniny, které přispívají k trávicím procesům. Pokud nemáte správné stravovací návyky nebo životní styl, může to snadno narušit rovnováhu vašeho trávicího systému. Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití. Se správnými enzymy můžete podpořit rozklad tuků, bílkovin a polysacharidů, a tak pomoci trávicímu systému svého těla.

Detail produktu

Komentáře