Dotaz

Dobrý den,

je to asi měsíc co se mi objevily záblesky v periferii pravého oka, sklivečky jsem viděla už pár let. Po vyšetření mi bylo sděleno, že se mi odlučuje sklivec. Léčit se to prá nedá a musím vydržet až se odloučí. Bohužel mám pocit, že po rozkapání oka mám nyní horší vidění, mlhovinku přes oko, pocit zamlženého oka, někdy je to lepší někdy horší. Mám na tom oku 6 dioptrií do dálky na druhém 5.

Momentálně mi to dělá spíš problém psychický. S ničím se neléčím, mám jen pro případ sinusové tachykardie Egilok, ale ten neberu. Mám dlouhodobé potíže s blokádama páteře, mívám úzkostné stavy a zažívací potíže. Vracející se záněty močového měchýře. Pokud bude třeba ještě doplním info o zdrav. stavu. Je mi 46 let.

Moc děkuji a přeji pěkný den.

Odpověď

Dobrý den,

problémy s očima jsou ukazatel přetížených jater, je v životě něco, co byste nejraději neviděla. Když člověk není smířený s tím, co se mu v životě děje, je nespokojený, tak nejenže špatně funguje žlučník, a přetěžují se mu tím játra, a naše tělo tuhne (blokády páteře), tak se navíc překyseluje. Tím se vytváří příznivé prostředí pro všechny mikroorganismy, které v našem těle bují a množí se a které nám způsobují různé záněty. Překyselení způsobuje odvápnění, a když vápník potřebuje tělo na obalování nervových buněk a na činnost srdce, tak je zřejmé, proč tyto problémy máte.

Je možné vyřešit teď váš akutní problém, ale je třeba vědět, že vše je třeba vzít od základu, od té prvotní příčiny, která způsobila to, co řešíte teď. To je jen důsledek neřešených a neléčených (přírodně) primárních nemocí…

Asi víte o své ryze mužské energii, která je pro vás výzvou uvidět sebe jako poddajnou a pasivní ženu. Je třeba užívat si svou ženskou energii, žít v partnerství jako žena, učit se svou silnou mužskou podstatu ventilovat seberealizací – vybít se venku mimo vztah a pak doma „jen“ být…

Přidejte se na ženskou cestu hledání a žití svého skutečného místa, proč jste se narodila. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

Doporučuji užívat toto:

vojtěška Green Health (2-2-2) na lačno – léčí ledviny a močové cesty, působí proti překyselení, dodává živiny a zklidňuje psychiku, dodává sílu + Rhodiolin (2-2-2 spolu s vojtěškou) – zlepšuje adaptabilitu na stres, zbavuje člověka pocitu sevření žaludku, což může zhoršovat trávení, pomáhá na úzkosti + Super Soya Lecitin (2 po obědě a 2 před spaním) – na rozvolnění tkání, regeneraci jater + Strong Bones (2 po obědě a 2 před spaním) na stabilizaci psychiky + C 1000 (3-2-0) proti zánětům.

Teď na akutní stav, aby co nejrychleji odezněly potíže s viděním, užívat Lutein Plus, rychle pomůže.

Neužívat ATB na zánět močového měchýře, ale použít přírodní postup (vysoké dávky céčka, URX, Samburex jako náhrada ATB, probiotika,… ), ráda vám v akutním případě poradím.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy vyřadit sladkosti, pečivo, mléčné výrobky, z masa jíst jen ryby po dobu 3 měsíců. Pak podle stavu přidat potraviny vhodné pro vaši krevní skupinu a začít s očistou jater.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Lutein Plus: Pro zdravé oči
Lutein Plus: Pro zdravé oči

Lutein PLUS je komplexní přípravek, který jsme vyvinuli k ochraně zdraví očí. Zatímco borůvky jsou známé hlavně díky svým výsledkům v tradiční medicíně, lutein a zeaxanthin jsou nejdůležitější sloučeniny ve žluté skvrně, části očí, která zodpovídá za ostrý zrak. Tím, že se chovají jako „filtr“, chrání zdraví sítnice před škodlivými účinky ostrého světla a UV; mohou oddálit stárnutí očí a snížit riziko věkem podmíněné makulární degenerace (VPMD).

Detail produktu

Komentáře