Dotaz

Dobrý den,

před 18ti měsíci jsem byla na operaci štítné žlázy, která mi byla odebrána a dostala jsem léky Euthyrox 100 na doplnění hormonů v těle. Když jsem dostala Euthyrox 100, tak jsem vážila 62kg. V květnu 2020 jsem byla na radiojodu, tak jsem už vážila jen 50kg (o 12kg méně). Při změně váhy by se měla změnit dávka léků, tak jsem šla ke svému lékaři na vyšetření krve, pan doktor konstatoval, že je vše v pořádku a že mám pokračovat ve stejném dávkování, i když jsem si stěžovala, že mi léky nedělají dobře a že mám zvýšený tlak v hlavě a také špatně spím. V pátek jsem Euthyrox 100 vysadila na 2 dny a od pondělí (zítra) si nasadím poloviční dávku a v úterý půjdu ke svému lékaři na konzultaci. Touto cestou bych Vás chtěla poprosit o radu a zeptat se zda je možné nahradit Euthoryx 100 přírodní léčbou?

Předem děkuji za odpověď
Marie K.

Odpověď

Dobrý den,

pokud vám byla odstraněna štítná žláza, problém se tím nevyřešil, jak vidíte sama. Nevím, co jste před operací měla za problém, zda sníženou nebo zvýšenou funkci – přečtěte si o nich v duchovních příčinách nemocí. Je třeba s přírodní léčbou začít od příčiny, tzn. od stavu před operací a přihlédnout i k dalším indiciím vašeho zdravotního stavu – jste po nějaké další operaci, léčíte se na něco, užíváte další léky?

Napište, ráda vám poradím, čím začít…

V každém případě váš problém vychází z vaší zatvrzelosti a přetížených jater, jste podle Astrologie 9 planet 4 Dřevo, jste páchač dobra, stále někomu radíte a organizujete život, ale na sebe zapomínáte. Pomáháte a pomáháte, ale tím vyčerpáváte sama sebe, tím jste si vyčerpala i štítnou žlázu.

Chce to obrátit se k sobě, začít naplňovat život tím, co milujete a to aktivně dělat. Jste silná krevní skupina O, která potřebuje svou energii ventilovat, být vidět, cítit se platná – přestaňte se snažit měnit druhé, a začněte s tím, co milujete dělat a to dělejte denně.

Stravujte se podle své krevní skupiny a udělejte si od poloviny února jaterní kůru a vstupte do kurzu Tolerovat je láska, je pro základní úkol vašeho života. Až mi napíšete další info o vašem zdraví, doporučím vám produkty, které užívat jako náhradu umělých hormonů, nebo alespoň eliminaci jejich škodlivých účinků…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře