Dotaz

Dobrý den, ráda bych znala Váš názor na následující:
1/Myslíte si ,že je vhodné si nechat odstranit zuby “osmičky”, tedy zuby moudrosti, že způsobují nemoci v těle.?Také se první kazí, nejsou k ničemu, takže mi to trochu nesedí s Vašimi názory,že všechno v těle má svůj význam. Tyto zuby jsou jen pro zlost.
2/Dá se nějak psychicky připravit na zubní ošetření? Myslím, že tato oblast nebyla ve Vaší poradně ještě rozebrána. Co s tím, jak tlumit bolest a jak se na zákroky připravit. Děkuji za odpověď a hezké dny.

Odpověď

Dobrý den,
skutečně vše se vším v těle (a nejen v těle) souvisí a vše má svůj význam, i když my ho nevidíme, zatím. Zuby osmičky souvisí s párovými orgány srdce – tenké střevo. Potíže s nimi vzniknou (že nenarostou, rostou křivě, kazí se), pokud se matka v těhotenství, nebo pak dítě samotné, nestravovalo vyváženě, hlavně mu ve stravě chyběly obilniny. Takže pokud jsou osmičky v pořádku, není žádný důvod se jich zbavovat, žádné nemoci v těle nezpůsobují 🙂 Jinak je možné na zákrok u zubaře se samozřejmě připravit. Za prvé je důležité si uvědomit, že zuby jsou nejméně bolestivé mezi 13. – 15. hodinou, takže zákrok směřovat do této doby. Také je dobré se podívat do lunárního kalendáře a jít na zákrok s ubývajícím měsícem – bude to znamenat, že i rekonvalescence ze zákroku bude probíhat dobře, problémy budou ustupovat. Je také prospěšné seznámit se s vlivem tatev, což jsou vesmírné energie, proudící na naši Zem a ovlivňující i nás. Během dne si předávají vládu po 24 minutách a některé tatvy jsou na něco více či méně příznivé. V této souvislosti je ideální pro téměř všechno konání tatva Prithivi, tatva štěstí. Na netu je možné si stáhnout i tatvické hodiny, podle kterých si můžete přesně najít, kdy která tatva působí. Praktické nejen pro návštěvu zubaře, ale i jiné důležité záležitosti.
A jak se připravit na zákrok kvůli bolestivosti a vůbec? My to děláme takto:
Půl hodiny před si vezmeme Rhodiolin 3 tbl. a Stress B Complex 2 tbl., to na uklidnění, pohodu a aby jsme se nebáli 🙂 A pokud jdeme přímo na zákrok a očekáváme zásah zubaře, máme bolest zubu, zánět atd., pak užíváme navíc bílou vrbu (White Willow Bark každou hodinu 2 tbl.), je protizánětlivá a proti bolesti a Noni (co se do nás vejde :-)) Zkuste, ta pohodička stojí za to.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?