Dotaz

Dobrý den,prosím o radu,jak postupovat u 9 syna při oteklých krčních mandlích,má oteklé i uzliny na pravé straně krku,ale teplotu nemá Opakuje se mu totéž,co před 14 dny,kdy bral antibiotika. Z krevního rozboru má vysokou sedimentaci,ostatní hodnoty dle lékařky docela dobré,ale nasvědčují bakteriální infekci.,výsledek výtěru z krku ještě nemáme,minule měl Streptokok A a Hemofil .Dostal ATB,ale zatím jsme je ještě nepodali. Bere Probio Balance, Garlic Caps ,dáváme C vitamín,hlívu s echinaceou, oscilococcinum. Nevím zda lze zvládnout bez antibiotik nebu je nutné je nasadit-stav se nehorší,ale ani během 3 dnů moc nelepší. Děkuji za vše,s pozdravem IH

Odpověď

Dobrý den,
určitě ATB nepotřebujete dávat, lze to rozhodně zvládnout, resp. spíš řeknu, že s nimi to nelze zvládnout. Všechny ty nepříznivé organismy, proti kterým je dostal, se jen zocelí a vyrazí za pár dní mnohem silnější…
Vůbec se nemusíte bát, že angína je něco závažnějšího, není. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Angína a přečtěte si minulé dotazy a odkazy. A přidejte k produktům Samburex, spolehlivě nahrazuje ATB a ničí bakteriální infekci, a dávala bych synovi teď ve zvýšené dávce a pak dlouhodobě preventivně ImunnAid. Pokud chcete vyléčit nemoc přírodní cestou, je třeba dávky zvýšit několikanásobně, max. přijde průjem, udělat to nic negativního nemůže.
A také je třeba vědět, že angína je projev přetížené lymfy, mrkněte na její očistu, hlavně na stravu, vysvětlit synovi, co ho k nemoci dostává a vařit a jíst bez cukru, chemie, mléčných výrobků.
To zvládnete! a v pohodě 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře