Dotaz

Dobrý den, Je mi teprve 17 let a už trpím skoro každý měsíc na opakující se záněty. Močový měchýř se mi vždy zlepší a za pár měsíců je zase zpátky. Nosohltan mám poslední dobou každý měsíc. Už nechodím ani k lékaři protože se stejně nic nového nedozvím. A antibiotika jíst nechci, tak volím domácí léčbu příjde mi lepší. Chtěla byhc vás poprosit o pomoc, co dělám špatně že se mi tyto prolémy stále vrací? Jak můžu změnit svoje myšlení abych se už nadobro uzdravila? Sice si ty nemoci za pár dní vždy vyléčím, ale potom se zase vrátí.. A nechci celý život žít stím že mě kdykoliv může začít zánět močového měchýře nebo zánět nosohltanu. Příjde mi že to vždy příjde ze dne na den, zničeho nic. Děkuji za jakoukoliv radu.

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si o zánětu močového měchýře a zánětu močových cest, je tam proklik na přírodní léčbu. Zánět nosohltanu je v přímé souvislosti s jakýmikoliv jinými záněty v těle, sliznice máme všude stejné a pokud užijete antibiotika, zničí se příznivá mikroflora v celém těle. Proto se následně záněty rozšřiřují všude. A pak na holé sliznice se velmi snadno uchytí viry a bakterie, a bez ochrany se množí, jak se jim zlíbí. To je důvod neustále se opakujících zánětů kdekoliv.
Přečtěte si článek o zánětu močových cest.
Nesete si rodinnou karmu a lpíte na druhých lidech, máte malé sebevědomí. Pokud byste chtěla osobní rozbor, šlo by o placenou službu.
Užívejte vojtěšku Green Health (2-2-2 na lačno) + AC Zymes (1-1-1 spolu s vojtěškou) a C 1000, pijte čaje na močové cesty za pár měsíců o zánětech nebudete vědět.
Snad vám má odpověď pomůže 🙂
s láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře