Dotaz

Dobrý den,

syn (28) měl vysoké horečky, CRP 200, leukocyty 20 tisíc,bolesti v břiše a předtím trpěl nechutenstvím a dlouhodobou anémií. V pubertě mu zjistili protilátky na žloutenku typu B, která se však nikdy neprokázala. (Biopsii jater jsem odmítla). Je vysoký a velmi hubený (187/63). V nemocnici mu okamžitě po přijetí pro jistotu odoperovali slepé střevo a zjistili těžký zánět tenkého střeva. Má jizvu od pupku až po přirození. Mají podezření na Crohnovu chorobu. Nedávno byl léčen antibiotiky na chlamydie. Teď je po operaci. neustále zvrací, namůže jíst ani pít (čtvrtý den). Lékaři čekají na výsledky a nic s ním nedělají. Je velmi slabý a je mu čím dál hůř.

Jak mu mohu pomoci? Co mám požadovat a dělat já?

Děkuji mnohokrát za brzkou odpověď. Marie Vlková

Odpověď

Marie,

pokud je syn v nemocnici, moc toho nezmůžete. Naprosto vám rozumím jako matka…

Pokud je tak hubený, jistě mu špatně tenké střevo fungovalo už dávno, špatně vstřebávalo živiny. Pokud přijdou do střeva antibiotika, sliznice už tak špatně fungujícího střeva se totálně vyholí a na ní, nechráněné, vznikají záněty, určitě tento jeho stav vyhrotily právě antibiotika. Nemůžete s tím ale teď už nic dělat… jen chci tím říci, že až se dostane domů a bude schopný, měl by se zabývat svým stavem sám (je dospělý), měl by hledat, z jakého důvodu ho tohle postihlo, co má ve svém životě změnit nejen ve stravě, ale i v hlavě. A když toto píšu, je mi jasné, že možná vůbec nebude chtít cokoliv takového slyšet a řešit…. Nechte to ale na něm, dejte mu nabídku, naveďte ho ke mně, a on ať se rozhodne.

Je jasné, že teď budou lékaři hledat škatulku, kam vašeho syna zařadit, a jak ho podle toho „léčit“. Bohužel to nebude léčba ve smyslu, že po ní bude zdravý, ale léčba, kdy dostane nálepku a léky. Je to na něm, zda to přijme.

Pokud chcete teď bez řečí pro něj něco udělat, podpořte jeho sílu a schopnost trávit. Pokud by to byl můj syn, dávala bych mu probiotika na osídlení trávicího traktu příznivou mikroflórou, nejen, že se zlepší trávení, ale zvedne imunita, protože teď je oslabený, tak probiotika ve formě kousacích tablet běžně doporučovaná malým dětem, která neumí polykat pilulku, takže ProbioBalance (ať rozkouše klidně 10x denně 1tbl. a spolkne, ve svém stavu se nemůže předávkovat). A určitě Noni, je to skutečný zázrak, staví člověka na nohy, pomáhá rekonvalescenci, urychluje hojení (opět stejně – ať si několikrát denně prostě lokne).

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

A rada pro vás.

Váš syn je dospělý a už si musí své v životě hledat a řešit sám. Každý, i váš syn, dostáváme v životě přesně to, co potřebujeme, co si svým jednáním přitahujeme, abychom si to prožili, užili si to a hlavně o tom přemýšleli a změnili se! To vy udělat nemůžete, i kdybyste se rozkrájela. Naprosto vás chápu, milující matka udělá pro své dítě cokoliv. Tak toto udělejte, přineste mu produkty do nemocnice a řekněte mu, co mu vzkazuji. Co udělá, nechte na něm. Čím víc budete toužit, aby dělal, co chcete, tím víc se vám bude bránit, proto jen dejte a nechte ho být. Podpořte ho láskou, dejte mu důvěru, že všechno (i když to bude naprosto blbě) přesně tak potřebuje. Matku to bolí, ale právě to, že necháme své děti být, aby si prožily své, je známka největší lásky 🙂

S pochopením a láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře