Dotaz

Dobrý den, rád bych vás požádal o dotaz. Mé potíže jsou ty, že mi zhruba před 3měsíci začaly nadměrně vypadávat vlasy. Hned, jak mi začaly vypadávat jsem navštívil dermatoložku, dala mi na to nějakou vodičku, abych si to mazal a poslala mě na krev. Krev mám celkem v pořádku, pouze mírně zvýšený cholesterol. Dermatoložka mi řekla, že se moje onemocnění jmenuje Alopecia areata. Mám už teď pár vlasů. Hlava mě občas i svědí. Co se týká mých dalších potíží, tak je to, že mám spoustu let bércový vřed.Jiné potíže nemám. Je možné, že by to spolu souviselo? Co bych měl užívat? A mohly by mi vlasy ještě vyrůst? Ještě jsem zapomněl uvést, že jsem v častém stresu. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
vaše potíže spolu samozřejmě souvisí a žádná mastička určitě nepomůže, vlasy jsou jen odrazem vnitřního prostředí, přetížení jater – což vzniklo jako následek přetíženého tlustého střeva, na což ukazuje bércový vřed. Nemoc je dar, abychom si něco uvědomili a změnili, pokud to pochopíme a změníme, pak ho už nepotřebujeme a můžeme se vyléčit nadobro. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Padání vlasů, Bércový vřed, přečtěte si odkazy, které se vám objeví. Přečtěte si také o očistě tlustého střeva a očistě jater. Ideálně by bylo dobré postupovat po krocích – nejdříve vyléčit bércový vřed spolu s podporou tlustého střeva, a následně se vrhnout na játra a vlasy, vše chce čas, a půjde to 🙂
Jste člověk, který špatně odpouští (proto základ problému v tlustém střevě), tento život si nesete rodinnou karmu (dvě šestky), takže máte úkol pochopit rodinu jako sice důležitou, ale ne nevyhnutelnou součást života, nelpět na ni a nechtít, aby rodinní příslušníci fungovali tak, jak já chci – prostě je nechat být. Velkou potřebou harmonie kolem sebe si přitahujete situace, kdy ji někdo ruší a vy se tím trápíte – a jsme opět u tlustého střeva. Přečtěte si knížku Hovory s Bohem, moc vám pomůže, není to nic náboženského 🙂
A užívejte:
Liquid Chlorophyll což je tekutý chlorophyl z vojtěšky, který čistí tlusté střevo, zezásaďuje vnitřní prostředí, detoxikuje. Užívejte 3 čajové lžičky denně naředěné ve vodě a bércový vřed si stříkejte rozprašovačem (neředěným Chlorophyllem) nebo přikládejte obklady.
Ocean 21, další detoxikační produkt, který čistí trávení (obsahuje aloe), čistí lymfatický systém, který vy máte velmi přetížený díky dlouholetému neodvádění škodlivin z těla (projevem je bércový vřed), dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Určitě bych k detoxikaci přidala i antioxidanty Mega Protect (3tbl. denně vždy po jídle) nebo pokud by to na vás bylo moc peněz, alespoň vysoké dávky céčka C 1000 (3-2-0 po jídle).
Pijte přes den hodně bylinných čajů, je třeba dostat se na 3 litry tekutin denně, jinak očista nebude moci probíhat.
Ideální by bylo pořídit si ionizátor vody Aquarion, zásaditou vodu byste popíjel místo Chlorophylu a kyselou vodou byste si vřed oplachoval, je to dokonalé řešení zdravého pití na minimálně dvacet let (tolik je životnost ionizační komory).
Čím více zjednodušíte stravu, tím rychleji se z potíží dostanete, v každém případě to chce nejíst uzeniny, maso jen max. 1x týdně a to rybu nebo krůtu, vyřadit mléčné výrobky, nechat jen kvašené nebo sojové, jíst maximum zeleniny a rýže. Vše o zdravém stravování si přečtěte, ráda dovysvětlím.
Nemoc je vaše, vyřešit ji můžete jen vy sám, k tomu je třeba se ale rozhodnout a pak to udělat – a mít trpělivost  🙂
Ráda vám budu v průběhu starání se o sebe pomáhat
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?