Dotaz

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit co dělat s pálením jazyka? Pálí mě už několik týdnů v kuse, především na špičce.
Vím, že vše souvisí se vším, akorát, že nevím, z kterého konce začít. Je mi 35 let a už několik let mám psychické potíže, deprese a v poslední době i hodně úzkosti, sociální fóbii a bušení srdce. Ty stavy byly tak neúnosné, že už jsem si došla pro AD, ještě jsem je ale nezačala brát, protože si pořád říkám, že ty mě stejně neuzdraví, pouze otupí některé příznaky. Mám i další psychosomatické problémy, které se stále vrací a které lékař neumí vyřešit. Např:pálení očního pozadí, pálení v krku, brnění lýtek a prstů u rukou.
Byla bych Vám moc vděčná, kdybych dostala nějaký návod jak z toho začarovaného kruhu ven.
Děkuji 

Odpověď

Dobrý den,
váš problém je velmi jednoduchý a krásně vše se vším souvisí.
Jste jednoduše překyselená. 
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Pálení jazyka a čtěte odkazy, je jich tam hodně. Přečtěte si, co se děje, když je člověk překyselený, v konečné fázi ztrácí minerály, především vápník s hořčíkem, a z toho vyplývají psychická nestabilita, brnění. 
Přečtěte si tuto aktualitu a tuto radu, v podstatě bych vám doporučila užívat to stejné 🙂 nebo s maličkou obměnou, ráda doladím, pokud budete chtít.
Jestli máte zájem o placený rozbor své situace, proč to tak máte a k čemu vás všechno vyzývá, proč tyhle tělesné potíže potřebujete, ráda vypracuji.
S láskou vaše Empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?