Dotaz

Dobrý den,

asi se již na Vašich stránkách budu opakovat, ale i já mám tento problém dlouhodobě.  Lékaři můj problém diagnostiovali jako mírný zánět žaludku a jícnu, ale jejich medikace na překyselení příliš nefunguje, navíc se mi nelíbí již zanesený organizmus ještě více zanášet léky. Již jsem vyzkoušela ledacos, piji bylinkové čaje, lisuju si šťávy ze zeleniny, pojídám vitamíny C, E, pivovarské droždí, zinek, koenzym Q10, ale můj stav se příliš nelepší, přestože je mi jasné, že se jedná o dlouhodoubou záležitost. Navíc mám problémy psychické, které jsou tímhle pálením vyvolané. Dělá se mi zle v tramvaji, ve výtahu, v nákupních centrech, zkrátka pokud je kolem více lidí. Četla jsem si pozorně podobné problémy ostatních pacientů na vašich stránkách, ale přesto bych byla přešťastná, pokud byste se na můjj problém podívali individuálně. Budu moc vděčná za Vaši odpověď a radu.

Děkuji Markéta

Odpověď

Dobrý den,
velmi ráda se na vás podívám podrobně, to ale vyžaduje vypracovat osobní placený rozbor (1000,-Kč). Pokud o něj stojíte, napište. 
Určitě jste si prošla za tu dobu, než vám odpovídám 😀 mnoho podobných dotazů i mých odpovědí. Stačí zadat do vyhledávače žaludek, překyselení, pálení jazyka, a vyskočí vám množství rad. Překyselení souvisí s nepřijímáním toho, co k nám přichází (žaludek), kdy jsme nespokojení a uvnitř bubláme, neprojevujeme to ven, dusíme to v sobě, a tím zpětně sami sebe ničíme, protože díky překyselení ztrácíme stabilitu, vápník s hořčíkem, který je stěžejní pro stabilitu našeho nervového systému. Není žádná vyjímka, že lékař vám na překyselení předepíše antidepresiva…Přečtěte si o odkyselení tady.
Kromě toho, že by člověk měl pochopit pravou příčinu svých zdravotních potíží v sobě v duchovní a vztahové rovině, že byl měl pochopit psychickou příčinu svých potíží a na ní pracovat, měl by se věnovat i rovině tělesné. Mnoho toho již děláte. Je třeba si ale taky uvědomit, že spoustu tzv. přírodních doplňků, které nám jsou předkládány v lékárně jako pomoc pro zdraví, jsou taky chemie, neobsahují žádné účinné látky, tudíž nemohou pomáhat a často i škodí. Chemický vápník obzvlášť v šumivé formě nás odvápňuje. To spousta lidí neví, přečtěte si o tom, co je důležité, aby na to člověk bral zřetel při výběru doplňků stravy. 
Doporučuji vám Liquid Chlorophyll (3 čajové lžičky denně do vody) na odkyselení + Green Health – vojtěška (2-2-2 na lačno před jídlem zapít) opět na odkyselení, ale na stabilizaci psychiky a doplnění živin + Strong Bones – vápník s hořčíkem (2-2-2) na posílení minerálů, stability a psychiky. Takto 3 měsíce, poté se uvidí podle stavu.
Vše si pořídíte v našem shopu.
Kdyby něco, ozvěte se!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?