Dotaz

Prosím o radu.

Mám v poslední době pálení jazyka, rtu a žaludku. Trpím nespavostí, uzkostnou depresí na které jsem začala brát antidepresivum Cipralex – 3 kapky, ale rozjelo se mi toto pálení.
Take mám slabý zánet žaludku na který mám brát omeprazol, ale beru jen někdy. Nemohu se tohoto pálení zbavit, je to velmi nepříjemné. Mám ještě osteoporozu a také trpím zánety moč.cest. Před 4 měsíci jsem byla na operaci dělohy, měla jsem ji hodně sníženou..Beru na spaní rivotril, který jsem snížila na minimum, ale na uklidnění někdy lexaurin.

Prosím o radu.

Moc děkuji za Vaši odpověd.

Marie J.

Odpověď

Dobrý den, pokud něco v životě neděláme, tlačí nás k tomu naše tělo…. Každá nemoc je výzva k tomu se zastavit a přemýšlet, co dělám špatně. Vy jste velmi silná – pouze mužská – energie. Máte pouze lichá čísla v datu narození, což je pouze mužská energie. K tomu plnou rovinu odhodlání s vícečetnými jedničkami – máte čtyři jedničky, to je opravdu hodně velký tlak na svou pravdu, na potřebu protlačit své potřeby, velký problém vyjádřit své pocity klidně a konstruktivním způsobem. Aby toho nebylo málo, jste 7 Kov, což je podle Astrologie 9 planet jedna z nejuzavřenějších energií, které vůbec nemluví o sobě, o svých pocitech, ale znají zásady správného chování a nutí do nich druhé. Určitě jste si vyhledala v empatii Pálení jazyka, podobných dotazů a mých odpovědí je tam víc. Je to problém překyselení organismu, kdy člověk drží v sobě vše nevyřčené a v jeho tělo nevyslovené bublá, kvasí a obrací se proti člověku. Přečtěte si o překyselení a snažte se držet rad, jak se odkyselit. Překyselení způsobuje ztrátu minerálních látek, takže máte málo vápníku v kostech, máte málo vápníku na nervových buňkách, máte málo stabilizace, klidu. Proto všechny ty potíže… Samozřejmě je jasné, že takto dlouho neřešené problémy nezvládnete brzy, chce to čas a trpělivost – což hlavně pro vás bude mega výzva, protože vy neumíte být vůbec trpělivá, chcete vše hned. Trpělivost je ale hlavní ženská výzva a tak je třeba se jí prakticky učit. Zaměřte se na trénování trpělivosti a ženských vlastností v kurzu zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska. Následně se podívejte na energetickou růžici. Vašimi životními orgány, které jsou nejohroženější, je tlusté střevo a plíce. Pokud ve vás něco dlouho leží a vy nedokážete zpracovat minulost, nedokážete odpustit, berete energii předchozímu prvku Zemi a oslabujete si svůj žaludek, a přímo ovlivňujete prvek Dřevo, jste nespokojená a překyselená. Z toho problémy s dělohou, se svým ženstvím. Doporučuji začít očistou tlustého střeva s odkyselením, podporou močových cest a poté na jaře pokračovat očistou jater. Udělat postupně min. jedno roční kolečko podle růžice a podporovat v dané období ty správné orgány. Tím vyladíte celý systém a třeba se dostanete k vyhození léků do koše. Teď rychle vstupte do kurzu Soužít je láska, do pátku je na členskou sekci sleva 30%. A začněte užívat: Green Health – vojtěška 2-2-2 (zapít 3dcl vody s 1 lžičkou Liquid Chlorophyll) + AC Zymes 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + Organic Noni 3 polévkové lžíce Takto min. 3 měsíce. Vše objednáte v empatia.shopu Je třeba velmi odlehčit stravu – jíst pouze rýži, obiloviny, ryby, drůbež, luštěniny, zeleninu a ovoce. Žádné pečivo, maso, mléčné výrobky, cukry, sladkosti. Pít min. 2 litry denně. Vše půjde! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře