Dotaz

Hezky vecer
Rada ctu ve vasich strankach. Narazila jsem na ne teprve nedavno. Chtela bych poprosit o radu. Uz to trva 3 mesice a nekdy mam pocit, ze skoncim v blazinci. V prosinci jsem brala ATB, po kterych se me oloupal jazyk. Antibiotika jsem musela po 7 dnech prestat brat. Od te doby me pali jazyk a patro, ktere me pripada drsne. Je to asi 3 tydny co citim v puse kysely nebo slany. Mam pocit jako bych olizla baterii. Kdyz si oliznu rty, tak citim kysely. Nekdy mam sucho v puse jako bych nemela sliny. Bolej me zada a tez me pobolivalo bricho vlevo jakoby pod zebrem, ale to prestalo. Moc vas prosim o radu.

Musim přiznat,ze jsem nervak. Beru rivotril a jinak zadne leky. Mam trochu vyschlou nosni sliznici a trochu jako by pali. Ale nekdy me prijde, ze me pali leva strana a nekdy, ze me palej obe. Myslim usta i nos.

Jeste jsem zapomnela napsat, ze mam posledni dobou zimnice, ne porad, ale na vecer vetsinou, A beru Lactavit, doufam, ze ten je dobrej:-)

Děkuji za odpověd

Odpověď

Dobrý den,
proč člověk užívá antibiotika? Protože má oslabenou imunitu, málo aktivních bojovníků proti vetřelcům (na sliznicích málo příznivé mikroflóry), a má ve svém těle příznivé prostředí pro uchycení a množení se virů, koků, bakterií, je překyselený. Když si představíte, že máte málo potažené sliznice ochrannou vrstvou, jsou jakoby holé, tudíž zde se uchytí a množí nepříznivé mikroorganismy, tam vznikají záněty a i horší věci. Duchovně symbolizují sliznice naši ochranu, ochranný obal našeho vnitřku, jsou to naše hranice, aby se k nám dovnitř nedostalo nic, co tam být nemá a neprospívá nám. Pokud máte narušené sliznice, zabýváte zbytečně věcmi, které vás vnitřně zlobí (překyselují), ztrácíte tím svou vlastní sílu, obranu, vpouštíte do sebe zbytečně mikroorganismy, které vaše vnitřní orgány ohrožují. Podívejte se na duchovní příčiny nemocí, najděte si tam nemoc, na kterou jste dostala ATB a dejte si to do souvislostí s tímto. A teď zkusíme zjistit, proč vám ta ATB tak zdevastovala sliznice.
Přečtěte si o svém životním čísle 7 a o své jedné sedmičce v mřížce. A pak o své plné rovině odhodlání a charakteru podle své krevní skupiny. Máte obrovskou vnitřní energii a sílu, tendence prosadit svůj názor a svůj pohled na věc. Rovina odhodlání je výzvou netlačit tolik na druhé podle sebe, učit se trpělivosti a toleranci, přijímání druhých takových, jací jsou. Pokud totiž chceme vše podle svého, máme svůj vyhraněný názor na cokoliv, musíme potkávat trenéry, kteří nám tyto postoje musí srážet. My se tím samozřejmě dostáváme do stavu, kdy jsme s jednáním a chováním druhých nespokojení (jak je možné, že nedělají to, co je nejlepší, jak by měli, co jim radím?). a tím se překyselujeme, zlobíme a vnitřně trápíme, oslabujeme svou ochranu. A tím se v nás mohou množit nepříjemné myšlenky a pocity, nepříznivé mikroorganismy, které následně napadnou ten orgán, který vám duchovně přesně poví, kde a na koho tlačíte a s čím se vnitřně trápíte (vid přehled duchovních příčin nemocí, jak jsem o něm psala výš). Nemáte problém říci druhému člověku, co chcete a jak si to představujete, problém máte v tom, že těžko přijímáte, když s vámi druzí nesouhlasí. A to je důvod, proč vám ta ATB tolik ublížila. Naprosto vás zbavila vnitřní ochrany bránit se, ochránit své nitro, umět se netrápit vnitřně tím, jak se druzí chovají. Ústa jsou ukazatelem stavu tlustého střeva a trávicích orgánů vůbec – schopnosti strávit situace, které přicházejí jako vždy pozitivní pro můj posun a pochopení pro sebe, a schopnosti to, co vyřešit neumím či není má věc, prostě vypustit a netrápit se tím. Ústa jsou symbolem komunikace, to, co z nich vychází, má být stejně čisté jako to, co do nich pouštíme – děkovat a být vděčný především za nepříjemné zkoušky, které mi druzí připravují – díky, mí trenéři! Jen pro dokreslení – chuť kovu je kontrolka tlustého střeva. Podívejte se na povídání o malé duši a slunci nebo si ji rovnou kupte. Výborná by pro vás byla jakákoliv kniha od D. Walsche – podívejte se do našeho e-shopu. Potřebujete se učit vnímat druhý názor, jiný postoj, nebrat kritiku jako útok proti sobě, pochopit odpuštění – že je to nesmysl, protože nikdo nám nikdy neubližuje, je to jen náš úhel pohledu, který máme změnit.
Užívejte:
Probio Balance – probiotika, dávkování 2-0-2 na lačno do té doby, než nepříjemný stav povolí, pak snižte na 1-0-1 a užívejte tak, abyste v kuse využívala 3 balení za sebou. Píšete, že užíváte Lactavit, je to produkt pro kojící ženy na podporu kojení (vy kojíte?) s tím, že obsahuje nějaký acidophilus. Není tam vůbec napsáno, kolik této bakterie 1tbl. obsahuje, a navíc, ve složení výrobce označuje obsažené látky podle množství, tzn. na prvním místě je ta, které jí je tam nejvíc, na poslením ta, které jí je tam nejméně. Acidophilus je tu na posledním místě 🙁 Neříkám, abyste to vyhodila, ale rozhodně vám to nepomůže v malém dávkování – využívejte to třeba v dávkování 5-5-5, a pak si dejte ProbioBalance. Je důležité pochopit, že doporučené dávkování je poddimenzované z mnoha důvodů, jedním z nich je, že potravní doplňky nemají léčit, a dalším je to, že denní dávky v ČR jsou z dob prehistorických, tzn. dávno neplatí.
Liquid Chlorophyll – tekutý výtažek z vojtěšky, který působí neutralizačně na kyselé prostředí v našem těla a má protizánětlivé účinky, dávkování 3 čajové lžičky dát do 2 litrové láhve s čistou vodou, během dne popíjet. Kloktejte a proplachujte si ústa, než spolknete, působí hojivě na sliznice, léči a dezinfikuje – léči i bércové vředy a to velmi úspěšně, vyléčí i vaše ústa.
Dopoledne vypít 1 litr bylinného čaje na podporu trávicích orgánů.
Stravu co nejvíc omezit – ne náhodou máte málo slin! Nemocný pes zaleze do boudy a nežere, berme si ze zvířat příklad 🙂 Co nejjednodušeji jíst, rýži a zeleninu. Hodně pít. Doufám, že nemáte problém s denním chozením na velkou, i když, pokud ano, tato kůra vám i tohle vyřeší.
Kdyby něco, ozvěte se! Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře