Dotaz

Dobrý den,
zhruba 2 měsíce mě trápí následující problémy: nejprve to začalo virózou s žaludečními potížemi, pak jsem si začala všímat, že mám pocit přeplněného žaludku, občas nevolnost, říhání, palčivý pocit v krku, na jazyku a na rtech. Asi 5 dnů beru Helicid a jsem objednaná na ultrazvuk a rentgen žaludku. Léky nemají zatím žádný účinek. Nikdy jsem žádné potíže neměla a žádné léky neužívala, nekouřím, nepiji, snažím se žít zdravě. Co mohu udělat pro zlepšení stavu?
Děkuji mnohokrát za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
už viróza je příznak překyselení organismu a snížené imunity, resp. nedostatečného osídlení příznivé mikroflóry v našich střevech. POkud je málo příznivé bakterie ve střevech, dochází k odhalování sliznice a na těchto místech k množení nepříznivých bakterií, a tím vzniku zánětů. Sliznice v našem těle jsou spolu spojené, a jak vypadá sliznice tlustého střeva, tak i sliznice úst, jícnu. Veškeré potíže, které popisujete, spolu souvisí a mají skutečně velmi lehké řešení – odkyselit a doplnit probiotika. Rada pro vás, co dělat s tělem, je v této odpovědi, jen bych si zvýšila dávkování probiotik na 3tbl. denně a vydržela v kuse za sebou 3 balení. Pak se uvidí 🙂
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Probiotika, Sliznice, Jazyk, je tam mnoho podobných dotazů a podobných odpovědí…řešení je skutečně velmi jednoduché, ale lékaři vám ho, bohužel, neposkytnou.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?