Dotaz

Dobrý den a Dobry den i vsichni ostatni na tomto skvelem foru Davate mi nadeji 🙂

Rad bych se s vami podelil o svuj zivotni pribeh a poprosil o shovivavost ktere bude pri cteni nasledujicich radku jiste k zapotrebi. Jsem v zoufale situaci a hledam pomoc kde se da. Vim ze jsem udelal spoustu chyb ve svem zivote a nestaral jsem se nikterak o sve zdravi jak telesne tak dusevni. Dnes jsem pevne odhodlan zmenit svuj zivot jak kvuli sobe tak kvuli me rodine. Poslednich par let se snazim zmenit jak navykle vzorce chovani tak zivotospravu ale vsude je tolik protichudnych informaci ze nevim co je pravda a co neni ale Vase forum mi dava nadeji ze budu moci znovu zit normalni prnohodnotny zivot. Zkusim jednoduse nactrnout svuj zivoni pribeh a popsat trampoty ktere me dovedly az do dnesni nesnadne situace..

Vyrustal jsem v ospalem mestecku nedaleko Liberce a jak uz to tak v mladi byva chytl jsem se party ktera uzivala alkohol a rekreacne drogy. Pro poradek uvedu marihuanu kterou jsem kouril pravidelne od 15 do 25 let, LSD v 17 letech ktere mi pravdepodobne pomohlo spustit epilepticke zachvaty a nasledne jsem skoncil v lecebne v Opave. Lecbu jsem uspesne ukoncil a vydal jsem na zkusenou do USA a nasledne take pracovne po Evrope. Po nekolika letech jsem se vratil do Cech a vratil se do starych koleji. K alkoholu a marihuane jsem pridal kokain a pervitin (ne nitrozilne) a takto jsem zil par nasledujicich let nez jsem potkal svoji nastavajici manzelku se kterou se nam narodila behem nejake doby dcera a ja nasledne na 3 roky prestal v uzivani zacal se starat o rodinu, sportovat a vse bylo jak ma byt.. Az jednou..

Asi me palilo dobre byldo, dal jsem si pervitin a vse bylo jinak. Objevila se dusnost, tlukot srdce, tres, studeny pot. Zavolal jsem zachranku a skoncil na kapackach. Bohuzel uplynula nejaka doba a zacalo se to opakaovane vracet, nekdy i trikrat denne. Stav na omdleni, třes, pocit dušení, vysoky tlak, pocení atd. U obvodniho lekare mi byla doporucena navsteva psychiatrie kde mi byla nasledne diagnostikoavama panicka attaka a bipolarni porucha na ktere mi byly nasazeny leky ktere ale nemely prakticky zadny ucinek. Skoncil jsem v peci jak Jicinske tak Opavske psychiatrie ale vysledky nebyly zrovna presvedcive jsem stale jeste nucen uzivat v noci medikamenty Tricio 150mg a Lyrica 150mg abych mohl alespon trochu normalne fungovat. Vim ze to neni dlouhodobe reseni ale nevim kudy dale. Rad bych prestal leky uzivat uplne a nahradil je zdravou stravou, detoxikaci nasledne treba i meditaci ale nevim jestli mi vysazeni leku v teto situaci spise neuskodi. Mam strach a je mi spatne z toho jak lehkovazne jsem zachazel se svym zivotem..

Snad mam jeste nadeji.. Verim ze ano a verim ze vsechny nesnaze dokazu i kvuli sve rodine prekonat i kdyz vim ze to nebude jednoduche. S pozdravem a diky J.M. 

Odpověď

Dobrý den, velmi si vážím sdílení vašeho příběhu a vnímám ohromnou sílu, kterou jste odhodlán vynaložit ke změně, pozitivní nastavení, prostě už teď mám z vás neskutečnou radost! V podstatě už teď jste vyléčený a v cíli 🙂 Nejdůležitější krok, který člověk musí udělat, aby došlo ke změně, je uvědomění si minulosti a poučení. Teď vám pomůžu pochopit i důvody, proč se vám tak dělo a proč jste to potřeboval.  Jako duše jste si vybral docela silné životní úkoly, jste stará duše a tak jste si laťku dal pěkně vysoko. Máte prázdnou rovinu Saturnu, což je karmická rovina, znamená to, že všechny ostatní životní výzvy máte znásobené. Přečtěte si o svých třech jedničkách a dvou dvojkách v mřížce, dávají vám velkou míru citlivosti a neschopnosti rozhodnout se pro sebe, jste velmi vnímavý a napojený na druhé lidi, vnímáte jejich pocity a jste příliš nastavený na druhé lidi, nemáte rád sebe a neumíte se postavit na první místo. K tomu máte navíc jednu izolovanou sedmičku, která vám brání mluvit o tom, co cítíte, což ve vás hromadí všechny nepříjemné pocity, a pak máte potřebu sám sebe trestat, protože se jednoduše nesnášíte a máte na sebe vztek. Že jste napojený na Vesmír a vnímáte vyšší význam a cítíte svou intuici, to ukazují vaše dvě izolované devítky, jsou ale hrozbou, abyste příliš neulítl a nezanedbal hmotnou stránku života a fyzickou část své bytosti. Možná už je vám jasné, proč se vám vše dělo… z nelásky k sobě, vzteku na sebe a nespokojeností se sebou, z toho, že jste nutně potřeboval přátele, být s někým, být někým přijímán a oceňován.  Doporučuji vám začít s kurzem Tolerovat je láska na Akademii celostního zdraví. Kupte si knížku Hovory s Bohem I. Začněte chodit do lesa na procházky – sám i bez psa. Postavte se na první místo ve svém životě a dělejte to, co vás baví a uspokojuje, nelpěte na tom, co chtějí druzí. Začněte prakticky dávat lásku své rodině, tj. začněte se o ni starat, uvědomte si, že vy jste chlap, který to zvládne a nedovolte si selhat. Bude to pro vás motor, jak na cestě vydržet. Začtěte se starat o zdravou stravu, hlavně je pro vás škodlivý cukr a sladkosti, bílá mouka a pečivo a mléčné výrobky. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování.  A užívejte vápník s hořčíkem Strong Bones (2-2-2) + Stress Management B komplex (1-1-1) + Rhodiolin (2-2-2)Vše si pořídíte v našem shopu. Jako člen CaliVity se budete moci obrátit na celostního lékaře v poradně zdarma, kde budete moci zjistit jeho názory na váš problém a konzultovat s ním užívání léků, protože já nedoporučuji je hned vysadit, ale užívat současně alespoň 3 měsíce současně a pak se o vysazení začít pokoušet.  Začněte a uvidíte, že vše půjde! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?