Dotaz

Dovrý den,

již před nějakou dobou se mi objevily v oblasti pod očima, na tvářích, na horním rtu a na čele, hnědé pigmentové skvrny. Žádné krémy  ani jiné kosmetické přípravky na to nezabírají.
Na Vašich stránkách jsem se dočetla, že se jedná o intoxikaci jater. Léky neužívám, pouze hormonální antikoncepci.
Můžete mi prosím říci, zda se opravdu jedná o problém s játry a jak v tomto případě postupovat? Lze se pigmentových skvrn nadobro zbavit?
Děkuji za radu a přeji krásný den.
Janina K.

Odpověď

Dobrý den,pigmentové skvrny jsou skutečně známkou přetížených jater a hormonální antikoncepce je tomu přímou příčinou, bohužel hormony způsobují i mnohem závažnější choroby. Víte o tom, že antikoncepce se může užívat pouze 5 let v kuse? Předpokládám, že vám to nikdo neřekl, nebo jste ubezpečována, že dnes jsou už hormony šetrnější – pěkná pitomost! Za mých mladých let hormony neexistovaly, a také neexistovala rakovina prsu a děložního čípku. Neznala jsem žádnou ženu s tímto problémem, a stejně tak žádnou, která by užívala hormony na štítnou žlázu – je zde naprosto přímá souvislost. Ženy musí prohlédnou samy, bohužel často po trpké vlastní zkušenosti….Dejte si do vyhledávače v Empatii Hormony, antikoncepce, pigmentové skvrny, uvidíte, kolik informací najdete.Vše, co na těle vzniká a je “vidět”, je jen kontrolka, volání těla – dělej něco s některým vnitřním orgánem, už nemůžu! Proto nepomohou mastičky, nemůžeme zalepit kontrolku, neřeší to příčinu. Pokud toto pochopíme, pak je třeba si uvědomit druhou zásadní věc – jak dlouho jsme tělo ničili, tak dlouho ho možná budeme vracet do normálu. A to je velký kámen úrazu, protože často přistupujeme k přírodnímu léčení stejně jako k chemickému, vezmu prášek a mám pokoj. Jenže tak to nefunguje, přírodní léčení je jen “čas k pochopení”, co děláme špatně a proč to máme, a čas k tomu to změnit.Pokud máte zájem o osobní rozbor, ráda udělám za poplatek 500,-Kč. Mrkněte na duchovní příčinu hormonální antikoncepce a přetížených jater. Doufám, že máte žlučník 🙂Podívejte se na stránky Žena je láska. Ženská role je totiž vaše výzva a hlavní příčina vašich potíží…S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?