Dotaz

Dobrý den,
asi půl roku jsem měla flíčky a pak fleky na kůži. Dnes jsem si konečněě udělala čas zajít na kožní a zjistil, že je to plíseň : pityriasis versicolor. Prosím o radu jestli mám používat i něco jiného než mastičku a všechno oblečení dávat do octa…i sebe. Jinak jsem ještě v 7měsíci těhotenství. Děkuji za Váš čas.
S pozdravem

Odpověď

Dobrý den,
doufám, že je vám jasné, že mastičkou ani octem se plísní nezbavíte. Zadejte si do vyhledávače v Empatii Plíseň a čtěte, najdete tam mnoho vysvětlení. Zbavit se plísní je skutečně dlouhodobá a úmorná záležitost a ne každý to vydrží a zvládne – bohužel kdo to vzdá, možná si neuvědomuje, že plíseň v něm zůstává, i když mastičky zevní projev na kůži odstraní, a tak u nich dochází vlastně k mnohem závažnější záležitosti a to k tomu, že plísně parazitují na vnitřních orgánech. Následně přichází nemoci, které lékaři vůbec s plísněmi nespojují… bohužel. Proto je třeba mít především velkou trpělivost a dát tělu měsíce či roky, než se plísní zbaví dočista. Tu trpělivost budete potřebovat dvakrát, protože těhotné ani kojící ženy nemohou podstupovat žádnou extrémní detoxikační kůru, což protiplísňová rozhodně je. Vy ale můžete začít oslabovat vliv plísní a jejich rozrůstání alespoň tak, že jim začnete znepříjemňovat život, budete se snažit zezásadit svůj organismus, vytvořit tak nepříznivé podmínky pro jejich růst, a posílit aktivní imunitní systém, aby nedocházelo k jejich množení. A to produkty, které vám v těhotenství i při kojení ještě jako vedlejší účinek pomohou v jiných věcech.
Přečtěte si o odkyselení, dále o duchovní příčině plísní, najdete tam i řešení, co si pořídit. Doporučila bych vám z toho Green Health – vojtěšku (2-2-2 na lačno před jídlem) – navíc je velmi vhodná pro těhotné i kojící, i pro miminko + AC Zymes jako probiotikum, které posílí váš imunitní systém (1-1-1 s vojtěškou) + New Life multivitamín pro těhotné a kojící s vysokým obsahem minerálních látek (ta zezásaďují) v podobě vstřebatelné pro ženu (většinou jsou k dostání takové, které mají minerály chemické a těmi si zanášíte cévy) dávkování 1-1-1 po jídle + C 1000 – přírodní céčko, dávkování 2-1-0 po jídle, pokud zbyde na česnek Garlic, bude jen dobře. Mazat je opět účinější přírodním prostředkem Oregano Oil – vše je popsáno v e-shopu. Strava je zase v odkyselení 🙂 Chtělo by to se sebou něco dělat rychle, protože je vám jasné, že plísně, které máte v sobě vy, má v tuto chvíli i vaše dítě, až se narodí, velmi těžce z něj budete plísně dostávat, protože malému miminku těžko můžete naordinovat protiplísňovou kůru, ale teď vše, co užijete, užije i dítě! Čím více, tím lépe. Nechci strašit, ale od plísní vychází alergie, ekzémy, dýchací potíže, astma, a mnoho dalších “nemocí” z překyselení.
Pokud by vám nebylo něco z toho jasného, jsem tu!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?