Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Buď láskou a nestarej se o nikoho. Udělal jsi nejvíc, co jsi udělat mohl.

J. Lengyel

Poslední komentáře

Na okraj

Potravní doplňky CaliVita®, jsou připraveny výlučně z přírodních látek, prodávají se již více jak půl století a dnes ve zhruba 35 státech světa, poskytují pomoc miliónům lidí, kteří mají zájem o své zdraví.

Plíseň nehtů + popraskané paty

Dobrý večer,

prosím o radu, od cca 15 let mám na levé noze na malíčku a prsteníčku plíseň nehtů, zkouším vše možné a nemohu se jí zbavit. A k patám mívám období, že mám paty pěkné a z toho mi popraskaji a bolí a trvá vždy delší dobu než se toho zbavím. Prosím o radu, co mi to způsobuje. Děkuji pěkně za pomoc.

S pozdravem Zlatuše 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

podívejte se na duchovní příčinu plísní, je jedno jestli se vyskytuje na nehtech nebo kdekoliv v těle 

Zadejte si na empatii do vyhledávače plísně a vyskočí vám spoustu článků a odpovědí z poradny, třeba tento.

Přečtěte si článek Jak se rychle zbavit plísně nehtů na nohou

Zbavit se plísní je opravdu dlouhodobá záležitost, připravte se na to. Je třeba současně s léčbou změnit stravu tak, abyste se nepřekyselovala, vyloučit cukr a sladkosti, bílou mouku, (z pečiva ponechat jen žitný chleba), vyloučit mléčné výrobky (kromě kysaných bílých), uzeniny.

Přečtěte si o odkyselení těla, najdete tam alkalizující potraviny, které by bylo vhodné jíst. 

Přečtěte si o souvislostech a duchovních příčinách popraskaných pat, základ potíží je v partnerství, v nepochopení své ženské role, zatvrzelosti, sexualitě. 

A užívejte:

Liquid Chlorophyll - 3 polévkové lžíce do 1,5 l vody, popíjet přes den, (večer si udělejte obklady s neředěným Chlorophyllem na paty a nechte nějaký čas působit, pak namazat přírodním balzámem hodně mastným a nohy do teplých ponožek) + Paraprotex 2-2-2 + AC Zymes PLUS 2-2-2 + Mega qProtect 1-1-1 + kapat na nehty Oregano Oil.

Vše nakoupíte v eshopu empatia

Vy jste energie 1 Vody, to je velmi uzavřená energie, všechno drží uvnitř a navenek se tváří, že je v pohodě. Přečtěte si o svých třech dvojkách a izolované 7, vy se svou velkou citlivostí, až přecitlivělostí, si se svými pocity nevíte rady. Neumíte sdělovat, co cítíte, máte strach, že druhé ztratíte a lpíte na nich.

Příliš vše rozebíráte a analyzujete v hlavě (izolovaná 9), některé věci berete jako křivdy a neumíte odpouštět. Protože druhým nic neřeknete, nedostáváte od nich zpětnou vazbu, a tak jste nespokojená a vnitřně se překyselujete.

Je potřeba zbavit se všech plesnivých myšlenek, odpouštět, učit se mluvit o svém strachu, nespokojenosti, ublížení, otevřít své nitro a zaměřit se v životě na to pozitivní.

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na Soužít je láska, je o vašem prvku Voda.

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a začněte se změnou. Chápu, že je to pro vás těžké, chybí vám 5, schopnost udělat první krok a začít, je potřeba se donutit.

Typické pro lidi s plísní na nehtech u nohou, že jen hledají nějaké odpovědi a rady, ale praktický krok žádný neudělají, protože plísně jsou právě o tom hledání výmluv, neustálém přemílání, co nemůžu udělat tak, jak tady radí, protože já to mám určitě jinak :-)

S láskou vaše empatia