Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nemoc je způsob, jak vás vytrhnout z proudu běžných událostí, kdy se vám nahromadilo příliš mnoho emocí. Onemocníte a během nemoci všechny ostatní starosti a prožívání ustupují. Zejména, jde-li o nevyléčitelnou nemoc. Dostali jste čas, abyste se zamysleli nad životem a jeho smyslem.

Mahátma Gándhí

Poslední komentáře

Na okraj

Víte o tom, že ústy podávané antikoncepční přípravky mohou narušit zužitkování vitamínů B a vitamínu C?

Polyneuropatie

Dobrý den.

Ráda bych se zeptala na nemoc zvanou polyneuropatie. Přítel má cca 1 rok brnění v plosce nohy a ruce na pravé straně. Příčina se nenašla a ma symptomatickou léčbu. Dle EMG jemný nález. Byl i na gastroenterologii vzhledem k problémům v žaludeční oblasti jako pálení žáhy, ztizenemu polykání a jiným nevolnostem. Vysetreni nic neprokazalo, krev v pořádku. Co myslíte, že by mohlo pomoci, případně jak může psychosomatika přítele ovlivnit takto jeho zdraví? Děkuji Petra

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

je jednoduché se problémů úplně zbavit, není to nic vážného, ačkoliv to lékaři neumí léčit. Ale musí chtít váš přítel sám, proto prosím ať napíše do poradny sám, velmi ráda ho nasměruji.

Je mi jasné, že se vám to nelíbí, ani mně se nelíbilo, když mi jednou můj učitel řekl, ať se starám o sebe a nepáchám dobro :-D Pro vás je program Jak mít zdravou rodinu, je jen pro ženy a ukazuje způsob, jak být skutečnou léčitelkou svému muži a dětem. 

Nebo se podívejte na kurz Žena je láska, tam najdete, jak žensky podpořit svého muže, aby aktivně fungoval, třeba i v péči o své zdraví.

s láskou vaše Empatia