Dotaz

Drahá paní Miluško,

jsem vaší věrnou fanynkou a čtenářkou, vaše rady mi vždycky moc pomohly, tak se na vás obracím i teď. Po 3letém snažení se o početí se nám s přítelem podařilo počít přirozenou cestou. Stálo nás to téměř vztah, ale to je jiný příběh, o to  víc věřím, že jsme si museli projít peklem, aby si nás nakonec ta dušička někde nahoře vybrala… -nyní jsem ve 38.týdnu, náš milovaný je stále koncem pánevním, hoví si ve mně jako Buddha ńožkama dole. Když mi lékař oznámil že to vypadá na císaře, oplakala jsem to, věřila jsem že budu rodit přirozeně, že je to pro to malké to nejlepší. Pak jsem se nějak smířila,  že asi se to děje z nějakého důvodu. Četla jsem některé vaše rady maminkám se stejným problémem- nemám pocit, že nejsem připravená, naopak já si těho užívala od první dne, nebylo mi ani zle, prostě nádherná euforie ze splněného snu.. To, že by se prckovi na svět nechtělo, to vědět nemůžu, ale nemá důvod, těšíme se na něj jako pominutí…
No a tak když mi naplánovala paní dr.temín příští čtvrtek 19.2. (novoluní), psala jsem známému kartáři, když už teda máme to drzé prváo zasahovat díěti do jeho osudu a termínu narození, zda je tento den ok. Napsal mi, že karty říkají že ne, že horzí labiní psychika, navíc o novoluní se údajně lékařské zákroky dělat nemají… Pak psal, že kdyby hodina narození “spadla do blbého domu”, byl by to fakt zlý úděl….
Bohužel jsem dost ovlivnitelná a tak od té doby mylsím jen na to, zda je tohle vše pravda, zda je 19.únor opravdu tak magicky zlý a zda vše proběhne jak má…
Až me to štve, že já, která 9 měsíců myslela pozitivně, a afirmacemi, meditacemi, prosbou andělů apod, prosila jen o to dobré,teď bojuju s tím “zlým”.

Mohla bych prosím poprosit o radu? Jinak kočičí hřbety (klečení) ještě budu zkoušet, uvidíme, třeba se děťátko otočí. Děkuju moc předem za mě i za to malé… D.

Odpověď

Pan známý kartář je debil… 🙂
Určitě máte náš ebook z Akademie celostního zdraví Vše se vším souvisí a nic se neděje náhodou. Sama jste tak krásně přijala, že není náhoda, že se vaše dítě chce narodit císařem a že to asi z nějakého důvodu potřebuje. Proč nutně musíte vědět, proč to potřebuje? Jsou věci, které vědět nemáme, protože je vědět nemusíme. Pokud je víme, zatěžujeme se zbytečně tím, co stejně následně nemůžeme změnit ani vyřešit! Nikdy žádná informace, kterou vědět známe a kterou můžeme řešit, nám nemůže uniknout. Nikdy se nemůže stát, že mineme něco důležitého, co bychom měli použít ve svém životě. Nikdy.
Nebudu vám psát nic o 19. únoru. Nikdy nikdo nemůže napsat nic o 19. únoru, protože každý den je v něčem dobrý a v něčem špatný, a to pro každého člověka jinak a jiný den! Zobecňovat nelze. Energii dne si vybírá každá duše, která se chce narodit, i když to je plánované, není to náhoda, duše vše ví a chce to tak. Nekazíme jí záměr, nevnucujeme jí svou vůli. Je to přesně tak, jak chce. I proto se při rozborech bere v úvahu energii skutečného dne narození, i když byl třeba porod vyvolán násilně. Je to energie, kterou si chce duše nést.
Váš problém je jinde. Máte dojem, že život lze vést jen dobrou cestou. Nelze. Pokud by bylo vše v pořádku a nádherné, nepokročíme v našem pochopení nikam dál, protože negativní zkušenosti jsou přece ony výzvy 🙂 vždyť to všechno víte. Vítejte s radostí ve svém životě všechny problémy, které přichází, buďte za ně vděčná a buďte na všechny připravená. Nemohou vás minout.
Používejte svou vědomou mysl na to, abyste dokázala poznat, co vám pomáhá a co vám nepomáhá, a to, co vám nepomáhá, tomu se prostě vysmějte a hoďte to za hlavu. Selektujte nejen mezi kartáři, ale i v informacích na empatii, pokud vám něco nesedí, kašlete na to! Pokud to teď nemáte chápat, nemáte přijmout, tak to přijde jindy a možná jinou formou nebo jinudy.
Kupte si Noni a užijte si porod, ať bude jakýkoliv!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?