Dotaz

Dobrý den,
posledních pár dní mívám poševní výtok, který je doprovázen svěděním a pálením. Výtok mám spíš takový tvarohovitý. Je to dosti nepříjemné. Budu moc ráda, když mi poradíte co s tím.
Moc díky.

Odpověď

Dobrý den,
zadejte si do vyhledávače v Empatii výtok a přečtěte si odkazy, které se vám objeví, je tam mnoho rad, které vám mohou být prospěšné 🙂
Tvarohovitý výtok je projevem přemnožené kvasinky Candidy albicans, je to dosti úporná a zákeřná potvůrka. Je to parazitická kvasinka, která osídluje střeva, pohlavní ústrojí, ústa, jícen a krk. Tato kvasinka žije za normálních okolností v rovnováze s ostatními bakteriemi a kvasinkami v lidském organismu, za určitých podmínek se však množí, oslabuje imunitní systém a způsobuje infekci známou jako kandidóza. Mikroorganismus může cestovat krevním řečištěm po těle do mnoha tělních orgánů, proto je možné kandidózu charakterizovat mnoha příznaky. Všude na napadených sliznicích vznikají záněty a z toho vyplývající důsledky (ženské výtoky, afty, vyrážka, plísně na nohou nebo genitáliích). Kandidóza má vždy příčinu v porušení rovnováhy mikroorganismů v našem těle v důsledku užívání antibiotik či hormonálních léků, chemické a překyselující stravě. Kandida produkuje toxiny, které narušují imunitní systém, dochází tedy k častým infekcím a postižený člověk se dostává do začarovaného kruhu.
Kandidóza projevující se jako poševní výtok je známkou nepřijetí a nespokojenosti se svým partnerem, neschopnosti s ním řešit problémy, proto partnera milujte takového, jaký je a komunikujte o tom, co cítíte. On je přesně takový, jakého ho v tuto chvíli potřebujete, naprosto dokonalý trenér pro vás se vším všudy.
Čtěte knížky do L. Hay třeba Miluj svůj život; také Čtyři dohody; Láska, vztahy, přátelství; O lidských vztazích;
Doporučuji:
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, je zodpovědná za rovnováhu všech mikroorganismů v našem zažívacím traktu a tudíž, když chybí, plísně, kvasinky a ostatní nepříznivé se přemnoží a napadají nejbližší orgány. Dávkování 2-0-2 nalačno.
Green Health, působí proti překyselení, což je obrovský problém, dávkování 2-2-2 před každým jídlem. O překyselení a jeho řešení si přečtěte na stránce o Překyselení a všímejte si především ionizátoru vody Aquarionu, potřebovala byste vodu zásaditou pít a kyselou si proplachovat pochvu, zbavit se plísní je velký, velký problém, chce to vytrvalost a skutečně trpělivost a vzít to z mnoha stran.
Psylium = semínko indického jitrocele – ráno a večer rozmíchat ve ¼ litru vody 1 čajovou lžičku, rychle vypít nalačno, ve vodě totiž bobtná a stává se z něj želatina. Když ho vypijete, stahuje s sebou nečistoty z trávícího traktu pryč (ovšem pokud byste náhodou trpěla zácpou, pak psylium nesmíte, naopak zvyšte pitný režim).
Čaj 1-2 litry bylinných čajů denně.
Je nutné vyloučit ze stravy všechny sladkosti, cukr totiž také vytváří kyselé prostředí. Také je třeba vyloučit ze stravy mléčné výrobky.
Pokud by tento jednoduchý postup nestačil, bylo by nutné nasadit silnou protikvasinkovou kůru, což je skutečně boj na dlouhý čas a velmi náročný, snažte se tedy toto doporučení dodržet 3 měsíce, třeba se podaří množení kvasinky zastavit. I když – každý má svůj čas a přesně to, co potřebuje 🙂
Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře