Dotaz

Dobrý den, vážení, jakoby náhodou jsem se dostala na Vaše stránky, když jsem požádala o pomoc. Prosím o Vaši radu, jsem po operaci žlučníku, před kterou došlo zásahem lékařů k akut. zánětu slinivky. Nyní po 3 letech a po snaze se dostat z dozvuků jsem volila cestu alternativy (pití nezávadné vody před jídlem, při jídle a užívání glukanů, jídlo 3 x denně). Po roce užívání mám pocit, že to nikam nevede. Nyní mám alergii na časné pyly a bolí mě žaludek (neuroza), občas silné křeče v obl. žlučníku, které odejdou zatajením dechu. A něco kosmetického – jednám s lidmi a sama cítím velice nepříjemný dech. K tomu nadváha. Děkuji Vám, že se mi budete věnovat. Hezké dny.

Odpověď

Dobrý den,
po odstranění žlučníku už budete muset celý život velmi dbát na vše, co sníte, protože dávkovač prostě chybí, žluč kape stále ve stejné dávce a to způsobuje buď moc nebo málo žluče, ale akorát to není nikdy, bohužel. Z toho také vyplývá dech, který je cítit. Takže naučit se zdravě stravovat je pro vás životní nutnost (podívejte se do sekce Strava, a přečtěte si také stravování podle krevních skupin, velmi by vám prospělo ho dodržovat). Jak je vidět, tak odstranění žlučníku bylo naprosto zbytečnou záležitostí, protože nevyřešilo příčinu – extrémní staženost ze stresu nebo strachu. Ukazuje na to bolest v oblasti žlučníku (to nebolí žlučník, ale stažené žlučovody). Je potřeba se zklidnit především citově (naučit se své city dávat najevo, mluvit o nich, nebát se) a terapií pro vás je práce, jste člověk s velkou energií a práce je pro vás lékem, chce to denně přeházet hromadu písku z jedné strany na druhou 🙂 nebo činnost tomuto podobnou, prostě energii v sobě uzavřenou vypustit. Potřebujete komunikovat s lidmi, dobrá práce by pro vás byla spolupráce s námi. Také je třeba najít vnitřní spokojenost a to především sama se sebou, naučit se být spokojená se vším, co přichází, vše je pro vaše dobro a pochopení, jen se snažit to pochopit. Žádné naschvály ani zloby neexistují, ostatní nás jen trénují a my se tudíž díky jejich “pomoci” můžeme změnit k lepšímu.
Podívejte se na duchovní příčinu potíží se žlučníkem a slinivkou.
Doporučila bych vám užívat toto:
Nopalin – kaktus, který léčí a čistí celý trávicí trakt, podporuje činnost jater a pomáhá žluči, aby netvrdla v žlučovodech, upravuje váhu, dávkování 2-2-2 před jídlem.
Rhodiolin – sušená rozchodnice růžová, bylinka proti stresu, aby se vám nestahovaly žlučovody a tím jste předešla bolestem a problémům s dalším zažíváním, dávkování 1-1-1 po jídle.
Liquid Chlorophyll – tekutý výtažek z vojtěšky, který neutralizuje naše překyselená těla a velmi účinně člověka zbavuje nepříjemných pachů, dávkování 1 čajová lžička do 1/4 litru čisté neperlivé vody a zapít s tím Nopalin.
Bylo by dobré také užívat nějaké trávicí enzymy (bohužel asi už celý život), třeba Digestive Enzymes s každým jídlem 1tbl.. Dopoledne vypít 1 litr čajů na podporu trávení a odpoledne 1 litr čajů na podporu vylučování – na 1 litr vody 2 sáčky (nebo 1 polévkovou lžíci). To jsou dva litry, je potřeba naučit se vypít 3 litry, buď čistou neperlivou vodu (ideální pro vás by byla zásaditá voda z Aquarionu na trvalé řešení překyselení, řešení na celý život – aquarion.empatia.cz) nebo si přidat ještě třeba jaterní čajík 2x denně si uvařit čálek (po obědě a před spaním). Po 3 měsících musí být znát nějaký výsledek, dle mého už dříve. Pokud něco nebude jasné, ozvěte se, ráda doplním.
Krásné aprílové dny 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?