Dotaz

Dobrý den,

mám dlouhodobé fyzické i duševní problémy. Snažím se najít pomoc, ale každý mě odmítá. Mám chronickou bolest hlavy, migrény, špatné klouby, jsem po rakovině mozku atd. Po psychycké ztránce taky na tom nejsu nejlíp: mám deprese, údajně trpím halucinacemi (myslím kompletní, vidím ty věci, slyším je a dokonce je i cítím). Je to na zcvoknutí.

Omlouvám se že vás takhle otravuji. Prosím vás o pomoc. Nevím jak dlouho mi ještě vydrží rozum než úplně zcvoknu.

Nerada se bavím takhle přes počítač, vše se snažím vyřešit ústně (neboli z očí do očí). Vím, že v tomhle jsem sobecká, ale chci se toho zbavit, abych mohla pomáhat jiným lidem. Takhle to už opravdu nejde.

Užírá to mě zevnitř a nejsem schopná už ani dobře poradit. Děkuji

Odpověď

Dobrý den,
pokud chce člověk pomáhat druhým, musí umět pomoci nejprve sobě. Je třeba zaměřit se na materiální stránku života, přestat létat v oblacích, a začít se starat reálně o své tělo. Jste 3 Dřevo, co je energie, která by se měla učit pracovat s nespokojeností, zlostí, podívejte se na program Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Vaším nejohroženějším orgánem je žlučník a játra, a právě teď je jejich nejaktivnější čas k regerneraci. Pusťte se prakticky do očisty.

Všechny potíže, které popisujete, vyplývají z vaší roviny dovednosti s vícečetnými čtyřkami a dvou izolovaných devítek v kombinaci s energií Dřeva. Protože vše u vás probíhá jen hlavou a nedokážete nic udělat skutečně, reálně, na těle, ve vztazích, změnit prakticky stravu, léčit se hmotou, všechno zůstává jen v éře duchovna, trpíte bolestí hlavy, zastavují vás migrény (migréna je problém jater), máte problémy s klouby, protože stojíte na místě a nejste schopna se posunout. Oslabená játra obrací nevydanou energii proti vám a od toho máte deprese, které jsou také projevem oslabených jater. Je třeba začít s praktickým staráním se o sebe.

Kupte si knížku Základy celostního zdraví, tam najdete praktické kroky, jak se máte o sebe jako o Dřevo starat – duchovně, ale i na úrovni těla. Dejte si očistu jater a žlučníku a přidejte minerály, abyste se uzemnila. Začněte se zdravou stravou – podívejte se na naše zásady zdravého stravování. Choďte do lesa a to sama (i bez psa).

Doporučila bych vám přesně začít tímto:

Silymarin Plus 2-2 + Super Soya Lecitin 3-3 (oba po obědě a před spaním) + Strong Bones (2-2-2) + Rhodiolin (2-2-2)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Strong Bones: Vápník s hořčíkem
Strong Bones: Vápník s hořčíkem

Naše tělo není schopno tvořit vápník a hořčík, ale tyto minerály jsou nezbytné pro zachování zdravé stavby kostí a zubů a k zajištění normální činnosti svalů. Kapsle Strong Bones obsahují tyto dva minerály v nejvhodnějším poměru 2:1, a tak přispívají k našemu zdraví.

Detail produktu

Komentáře