Dotaz
Dobrý den. Už půl roku užívám nízkohormonální antikoncepci Mercilon a trápí mě málo častá stolice, občas i zácpa a přibrala jsem 1 kg na váze. Chtěla bych se zeptat, co by mi mohlo pomoci, nebo jestli by mi pomohla změna hormonální antikoncepce? Děkuji
Odpověď
Nic se neděje náhodou a ani to, že se ptáte na stránkách, kde odrazujeme od užívání hormonů a to jakýchkoliv! 🙂
Nemohu vám poradit změnu antikoncepce. Musím vám říci pouze jediné, neužívejte žádnou hormonální antikoncepci, škodí všechna a to nejen na těle, ale především na duši a vašich vztazích!
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Antikoncepce a čtěte. Je tam opravdu množství odpovědí, rad a postřehů, které vám snad otevřou oči a vy vyhodíte hormony do koše a už se k nim nevrátíte.
S láskou Miluška

Komentáře
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen/a.
Přihlásit se Registrovat se