Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Barvy jsou činy světla, činy a hoře.

J.W.Goethe

Poslední komentáře

Na okraj

Prodlužme si aktivní život užíváním koenzymu Q10. Pro zdravého jedince se doporučuje 10 - 30 mg denně. Jste zdravý jedinec?

Problém s penisem

Dobrý den.

Prosim, mam dotaz ohledne ztopoření penisu. Zazival jsem ve vztahu velke stresy a po rozchodu jeste vice. Rozesli jsme se pred týdnem a ja najednou zjistil, ze muj penis uz vubec nechce ztvrdnout. Neni mi prijemne psat toto do dotazů, ale je mi 32 let a z niceho nic. Prislo to znenahla tento problém. Moc děkuju za případnou odpověď.

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

přečtěte si článek Když muži nechtějí sex  a duchovních příčinách problémů s potencí. 

Přečtěte si o své energie 4 dřeva a plné rovině energie. Jste člověk zásadový, nerad měníte svůj názor, s velkou aktivní energií, kterou nutně potřebujete ventilovat. Máte rovinu Saturnu – to je karmická rovina a znamená, že jste vyspělá duše a vybral jste si větší úkoly, protože máte dost síly na to je zvládnout. To zesilují vaše 2 sedmičky - sedmička je citová karma, něco jste si jako duše přinesl k dořešení a pochopení. Dávají vám velkou citlivost a zranitelnost, i když navenek se tváříte, že jste v pohodě a nemluvíte o svých pocitech (izolované jedničky). 

Je potřeba zaměřit se na to, co vás baví, změnit své myšlenky a pozornost, naplnit své dny opět radostí, pro vás velký přínos má seberealizace, dělat něco, co vás baví a naplňuje. Přijmout a uzavřít minulost, odpustit a jít dál, vpustit zase radost do svého života (krev představuje naši radost a životní sílu a neblokovat ji, pak se i váš penis bude dobře prokrvovat. 

Přečtěte si článek 7 kopanců pro muže

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Odpustit je láska, ale vhodný je pro vás i Tolerovat je láska o vašem prvku dřevo.

Doporučila bych vám Arginine Plus 1-0-1, přečtěte si o jeho účincích 

+ Vital man 1-1-1 – obsahuje mimo jiné léčivé rostlinky i rostlinu yohimby, která je přímo na potenci, dávkování 1-1-1 a Mega Q protect 1-1-1 – produkt obsahující antioxidanty s ginko bilobou – zlepšuje prokrvení. Vhodné by bylo popíjet Liquid Chlorophyll – 3 lžičky do 1,5l vody popíjet během dne, čistí krev a tak zlepšuje prokrvení.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

S láskou vaše empatia