Dotaz

Dobrý den,

syn ma už cca 2měsíce u pravého oka něco jako ekzém nebo takové načervenalé cosi, zkoušel mazat , na kožním mu dali i antibiotika, trochu ale ne uplně se to stáhlo, jako by trochu vysušilo ale po dobrání je to zase ve stejném stavu. zajímalo by me jestli zrovna na tomto místě by to mohlo mít třeba s něčim souvislost. Děkuji Hanka

Odpověď

Dobrý den,

antibiotika vše jen zhoršují, v prvé řadě je potřeba upravit stravu, ať se podívá na stravování podle jeho krevní skupiny. Áčko špatně tráví maso, a je potřeba vyřadit z jídelníčku masné výrobky, uzeniny, spíše vegetariánskou stravu. Bylo by dobré, kdyby se řídil zásadami zdravého stravování. 

Během dne popíjet Liquid Chlorophyll – 3 lžičky do 1,5 l vody, přidejte probiotika – AC zymes PLUS 2-2-2 a Noni 3 lžíce denně.

Vše nakoupí v empatia shopu.

Problémy na kůži, ekzémy jsou kontrolkami přetížení jater, syn má velké množství aktivní energie, potřebuje ji ventilovat fyzicky, sport, manuální činnost, dělat něco, co ho baví, co ho bude naplňovat, najít si nějakého koníčka. Je velmi uzavřený a drží v sobě své pocity, ukládá v sobě křivdy, a neumí o nich mluvit, je nespokojený a naštvaný, příliš si nevěří a má sklon k negativnímu pohledu na život, tím vším přetěžuje játra. 

Ukažte mu na Akademii celostního zdraví kurz Tolerovat je láska, který je o játrech a Odpustit je láska o jeho prvku Kov. Na jaře by byla vhodná očista jater.

Hlavně vy věnujte energii sobě, jemu předejte informaci a jak si s ní poradí, nechte na něm. Věnujte se sobě!

S láskou vaše empatia.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?