Dotaz

Dobrý den,
už asi dva roky mě trápí problémy s pletí, konkrétně akné. Začalo to tím, že se mi asi v mých 24 letech začala zhoršovat pleť, chtěla jsem s tím něco udělat, a proto jsem začala popíjet bylinné čaje na pročištění organismu. Tělo se nejspíše opravdu čistilo, protože pleť na to zareagovala tak, že se akné velmi radikálně zhoršilo. Kúru jsem vydržela asi dva měsíce, ale poté se to již nedalo snášet, na tváři mi vyskakovaly velké hnisavé uhry. Po ukončení kůry se stav pleti zlepšil, ale už nikdy se nezlepšil natolik, abych byla bez problémů. Další má léčba byla v rukou dermatologů, různé krémy a mastičky, lokální antibiotika, která pomohla, ale pouze dočasně. Ovšem ani to mě neuspokojilo, takže jsem se vrátila k jakési samoléčbě, snažila jsem se jíst zdravěji, hodně pít, užívat chlorelu a podobně. Ovšem účinky se stále nedostavují. Mám typ mastné pleti s rozšířenými póry, která má tedy sklony k akné, ale ani v pubertě jsem neměla takové problémy, jaké mám nyní. Jedná se o krupičku i červené pupínky, některé s bílou čepičkou, ale také se mi objevují velké podkožní boule, které jsou bolestivé. To vše spíše v oblasti tváří (od lícních kostí dolů) a brady. Proto bych Vás ráda požádala o radu, jak bych mohla dále postupovat, na co bych měla zaměřit svou energii a od těchto problémů si dopomoct.
Děkuji a zdravím Vás.

Odpověď

Dobrý den,
akné je problém uvnitř těla, překyselení a přetížení jater. Pokud začneme tělo čistit a nepodpoříme vnitřní prostředí, zkrátka a dobře vše leze ven kůží ještě razantněji, když neumí škodliviny lidvidovat tělo uvnitř. Proto nikdy nedoporučuji jen očistné produkty, ale i vždy něco k nim na podporu vnitřního prostředí, podporu hojení a zmírnění důsledků očisty. Váš případ je velmi běžný, bohužel často právě na základě své zkušenosti s očistou, která nebyla vhodně nastavena a která se nedá zvládnout, mnoho lidí od přírodní léčby ustupuje. Ale většinou stejně zjistí, že ani cesta mastiček a kožního lékaře nikam nevede.
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Akné, je tam mnoho odpovědí, přečtěte si je. Tváře ukazují na stav plic a tlustého střeva, brada na stav pohlavních orgánů, jejich překyselení, tady je největší problém. Rada, co užívat, je v této odpovědi. Pokud jste užívala ATB třeba i lokálně, přidala bych dvě až tři balení probiotik AC Zymes. Pokud vám z toho cokoliv nebude jasné, ozvěte se!
Kdybyste měla zájem o placený rozbor své situace, ráda vypracuji 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře