Dotaz

Dobrý den Miluško,

nejdřív bych Vám moc chtěla poděkovat za Vaši knihu a za to, že ukazujete ženám, že mohou být opravdové Ženy.

Moc bych Vás chtěla poprosit o radu a Váš moudrý názor. S partnerem máme každý v hlavě něco, co nás brzdí. A kvůli tomu, co tam máme nevidíme ani jeden budoucnost v našem vztahu a tím pádem se nemůžeme pohnout a máme problémy.

Partner je o 16 let starší a už několikrát mi řekl, že ví, že si najdu časem někoho mladšího, protože teď je to ještě v pohodě, ale až mu bude 50 a víc přestane se mi líbit. Já jsem ho mnohokrát ujišťovala, že to tak není, že ho miluju proto, jaký je, ale i když řekl, že mi věří, tak to má podle mě pořád v hlavě.

Můj problém je ten, že si není jistý, jestli chce děti. Zavinila jsem to nejspíš sama tím, jak s ním jednám a pořád chci něco řešit. Vadí mi spoustu věcí ohledně jeho bývalé partnerky (pracuji na tom), prý chci pořád něco řešit, přitom jsou to prý malichernosti. No když se nad tím zamyslím a po tom, co jsem přečetla Vaši knihu a články s ním musím souhlasit. Ale tak nějak to ve mě pořád je.

Poradíte mi prosím, jak máme budovat vztah, ve kterém se oba milujeme, ale ani jeden nevidíme společnou budoucnost?

Děkuji moc 🙂

Odpověď

Dobrý den, děkuji, jsem ráda, že se kniha líbí. Jste energie 6 Kovu to je tuhá a uzavřená energie, má své zásady a pravidla, vaším úkolem je učit se odpouštět, a tak je jasné, že abyste se to naučila, musíte potkávat trenéry, abyste v sobě neukládala křivdy, nebyla ublížená, ale naučila se otevřít a říct, jak se cítíte, sdělit svůj pocit a odpouštěla.  Vy vše příliš analyzujete, rozpitváváte v hlavě – máte dvě devítky, navíc osmičku ta vám dává negativní pohled na situace a na život, tendence vše vidět negativně. Je to pro vás výzva učit se pozitivnímu myšlení, obrátit si to a ptáte se: Z jakého důvodu to potřebuji? Co se mám naučit a změnit? A pak na tom pracovala. Pokud se budete zaměřovat na malichernosti, které vám na partnerovi vadí, pak budete nacházet jen další a další vady, protože na co zaměřujeme svou pozornost, to roste.  Vzpomeňte si na začátek vašeho vztahu, jak vám bylo s ním hezky, co se vám na něm líbilo, sedněte a sepište si ty pozitivní věci, a na ně zaměřujte pozornost ve chvíli, kdy budete mít tendence vidět to negativní. Učte se být ženou, měkkou, laskavou, pasivní, buďte láskou a naplňujte svého muže, podívejte se kurz zdarma Žena je láska, vracejte se ke knížce a hlavně dělejte ty věci prakticky. Vy totiž nemáte 5, tedy příliš u vás vše zůstává jen v hlavě, v rovině – chtěla bych, ale neuděláte ten reálný krok. Je potřeba se donutit a začít. Až naplníte svého partnera, nebude už mít podobné myšlenky, že ho opustíte. Dávejte mu najevo, jak je pro vás úžasný, skvělý, jak jste s ním ráda, požádejte ho o pomoc, pochvalte ho. Dělejte to každý den, aby se vedle vás mohl cítit jako muž. Až se bude ve vztahu s vámi cítit naplněný, milovaný a potřebný, pak možná bude jinak přistupovat i k miminku. Kupte si Noni, pomůže vám v pochopení a změkčovat, podpoří ženskou energii a harmonizuje ženské hormony, 3 lžíce denně. Koupíte v empatia shopu. Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz pro váš prvek Kov – Odpustit je láska. Začněte prakticky se svou vlastní změnou a to kvůli sobě! S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?