Dotaz

Dobrý den, nechápu proč, když dítě do 6 let je nemocné, je příčina v matce. Není to nespravedlivé. Krom toho se snažím o své zdraví starat, ale mé děti jsou v podstatě stále nemocné. Samé chřipky, záněty dutin, ekzémy, bronchitidy.. Stále dokola. Občas onemocním i já, ale jinak jsem zdravá. Nevím, co dělám špatně.:(

Odpověď

Dobrý den,
pojem spravedlnost je naprosto zavádějící. Pokud víme, že naše děti jsou duše stejně vyspělé jako my, někdy jsou na úrovni mnohem vyšší, pokud přijmeme fakt, že si vybírají pro svůj život ony nás a ne my je, pak je jasné, že každý má přesně to, co potřebuje pro svůj růst. Každá dušička si vybírá přesně podmínky života, které potřebuje pro úkol, který si stanovila, že v tomto životě bude řešit. Pak ztrácí význam pojem spravedlnost, protože pak jsme schopni pochopit, proč se narodí třeba dítě postižené – samo si tento úděl vybralo, samo pro sebe a je to pro něj to nejlepší, co pro svůj vývoj potřebuje. Zvláštní, že?
A co můžete dělat pro své děti vy? Nejen se snažit starat, ale hledat informace, co která nemoc říká, co děláte špatně, že se stále jejich nemoci opakují. Protože vy to děláte špatně, ony ne. Je to váš postoj k nim, váš postoj k partnerovi, partnerův postoj k vám a k nim, jejich spokojenost, radost ze života, jejich možnost volně dýchat a projevovat se, jejich pocit naplnění láskou od vás, atd. Nemoc, která by bez přítomnosti dětí zastavovala přímo vás, projeví se prostřednictvím nich, protože ony s vámi až do šesti let sdílí společnou auru. Ale protože jejich konstituce je ještě  mnohem slabší než Vaše, projeví se u nich. A vás to má stejně na něco upozornit. A jejich dušička si vás našla i proto, aby vám v tom pomohla. Samozřejmě, že i ony si tuto cestu vybraly a něco se tím řeší i v jejich životě.
Život je cesta, cíl neexistuje. Takže běžte po cestě a hledejte, postupně, krok za krokem, nechtějte vědět hned vše, nejde to. Ani se neobviňujte za to, že něco nezvládáte – pokud to děláte, jak nejlépe dovedete, pak v pořádku.
Pokud chcete hledat řešení pro vaše děti, je třeba začít postupně, řešit potíže postupně a postupně je chápat. Je to tvrdá práce a na celý život. Pokud se na ni ale dáte, pak se vám bude vše vracet s láskou a zdravím.
Takže, jaký bude první konkrétní krok?
Krásný advent plný lásky.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Lion Kids D: Žvýkací multivitamín s komplexem minerálů a vitaminem D pro děti
Lion Kids D: Žvýkací multivitamín s komplexem minerálů a vitaminem D pro děti

Lion Kids +D je chutný, žvýkací multivitamin s komplexem minerálů a extra dodaným vitaminem D, který je šetrný k zubům. Tento přípravek ve tvaru zvířátek byl vyvinut speciálně pro naplnění potřeb dětí. Neobsahuje cukr, ale jeho součástí je přírodní sladidlo xylitol, které snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Detail produktu

Komentáře