Dotaz

Dobrý den Miluško,
dostala jsem se na vaše stránky přes kamarádku, která mi je poradila a jsem jí za to moc vděčná, protože zde máte spoustu zajímavých informací. Ráda bych Vás požádala o radu. To co mě už delší dobu trápí je to, že se mi nedaří podruhé otěhotnět. Před sedmi roky se mi narodila holčička a od té doby se snažíme o druhé miminko, které nám stále nejde. Začala jsem si o tom teď více číst na vašich stránkách a jsem vyděšená se souvislostí, jak všechno se vším souvisí. Asi bych Vám o sobě měla něco napsat. Je mi 35 let, jsem prvek voda.  Před jedenácti roky jsem byla na operaci, našli mi dermoidní cystu na pravém vaječníku a vzhledem k tomu, že cysta vaječník prý zcela poničila, museli mi ho vzít. Po čtyřech letech od operace jsem přišla do jiného stavu a v těhotenství mi přišli na sníženou funkci štítné žlázy, takže jsem začala brát prášky – Euthyrox 100, které beru dodnes. Hodně jsem vždy trpěla na vaginální výtoky a tvorbu dalších cyst na vaječníku, které se naštěstí vždy nějak vstřebaly. S manželem jsme se začali asi rok po narození dcery snažit o druhé miminko, ale marně. Doktorka mi řekla, že pokud ještě uvažuji o druhém dítěti není na co čekat, když se nám stále nevedlo, rozhodli jsme se pro umělé oplodnění, které bohužel skončilo mimoděložním těhotenstvím (v rohu dělohy). Loni jsem podstoupila další operaci odstranění cysty na vaječníku. Ještě bych ráda zmínila další obtíže, které mě trápí třeba krční páteř, angíny, kožní problémy, zácpa a drobné prasklinky kolem konečníku, svědění pokožky, studené ruce a nohy a v současné době třepení nehtů a padání vlasů). Poslední angínu jsem prodělala před měsícem a předtím v lednu. Přitom si myslím, že se stravuji celkem zdravě, nepiji alkohol, nekouřím, snažím se čistit tělo (zkoušela jsem Jonášovu detoxikaci, čínskou medicínu, …). Byla bych moc ráda, kdybyste mi poradila, jak bych si mohla pomoci a jaké produkty by byly pro mě vhodné, abych dostala své tělo do pořádku, protože to je teď pro mě nejdůležitější. Děkuji

Veronika

Odpověď

Dobrý den,
určitě jste si vyhledala podobné dotazy v poradně, přečetla odkazy a články na vaše potíže, když jste si do vyhledávače v empatii zadala to, co řešíte. To je dobře, protože hledat musí člověk sám 🙂
Cysta na vaječníku je problém v ženství, cysta je uzavřený pláč nad svou ženskou rolí. Nechuť nebo neschopnost porozumět, pochopit, jak mám být ženou svému muži. Když se tvoří v těle cysty, tekutiny a hlavně lymfa neteče jak by měla. Lymfa odplavuje nešvary, zloby a nespokojenost. Jako 1 Voda máte největší problém v uzavřenosti svých pocitů, které neumíte sdělovat, a jako 1 Voda máte životní úkol pochopit vztahy, především partnerské. Odtud pramení všechny potíže další – angíny o neschopnosti říct, co mi vadí, krční páteř o nespokojenosti s partnerem, zácpa o neschopnosti odpustit a zbavit se minulosti, padání vlasů málo vnitřní síly věci měnit, snížená funkce štítné žlázy tendence jen změnu chtít, ale nic pro ni skutečně nedělat. Problémem je, že špatně tekoucí lymfa způsobuje problémy hormonální, tj. i problémy se štítnou žlázou, takže pravá příčina, kterou by lékaři měli řešit, tj. zanesená lymfa, se umělými hormony na štítnou žlázu ještě zhoršila. Místo pomoci ublížení a zhoršení stavu.
Doporučuji lymfu vyčistit a rozhýbat, také rozhýbat tlusté střevo, protože bez fungujících odpadních orgánů se nezbavíte žádných nečistot, neodejde žádná zadržovaná voda, cysta. Jste teď překyselená a zablokovaná. Co se týká duchovní výzvy, obraťte se na partnera jako na prvního člověka ve svém životě, změňte vztah k němu, soustřeďte se na něj, a nelpěte na dítěti, dítě je jen bonus do vztahu. Pokud přijde, super, ale pokud nepřijde, taky dobrý. Protože dítě vaším životem projde a nakonec zůstanete zase jen s partnerem. Partnerský vztah je pro vás nejdůležitější.
Podívejte se na Žena je láska, jsou tam videa i webináře zdarma, nebo vstupte do členské sekce. Velmi to potřebujete.
A pro tělo užívejte toto:
Ocean 21 (3 polévkové lžíce ráno na lačno, pokud si troufnete, tak místo eutyroxu, Ocean plně nahradí hormony štítné žlázy a současně čistí lymfu) + Organic Noni (3 polévkové lžíce kdykoliv přes den na lačno, dlouho cucat v ústech, než spoklnete – harmonizuje činnost hormonálních žláz, změkčuje tělo, pomáhá odvodu škodlivin) + Evening Primrose Oil – pupalkový olej (1-1-1 po jídle, pomáhá podporovat ženskost, ženské pohlavní orgány i hormony) + New Life (1-1-1 po jídle, multivitamín pro těhotné s vysokým obsahem minerálů na doplnění živin)

K tomu teď než spravíte zácpu (chodit na velkou je třeba min. 1x denně!) AC Zymes (2-2-2 na lačno, než se tak stane) – zapít Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do 1 litru vody a přes den popíjet), vůbec víc pijte.

Ze stravy je nutné vyřadit maso (můžete jen ryby), uzeniny, sýry a mléčné výrobky (můžete jen zakysané), cukr a sladkosti (líznout medu si můžete) a pečivo (povolený je kváskový chléb).
Podívejte se na zásady zdravého stravování.
Kdyby něco, jsem tu.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře