Dotaz

Dobrý deň prajem, rada by som Vás poprosila o radu ohľadom zdravia.

Mala som pekné detstvo a aj dospievanie, na nijaké problémy si nepamätám. Žiadne vážne choroby, občas prechladnutie, zápal močových ciest. Zmenilo sa to po narodení mojej dcérky. Keď mala 1 rok dostala som zápal pľúc, prestala som ju kojiť a následne som začala mávať problémy s trávením. Bolesti brucha, hnačky, nechutenstvo…

Po troch rokoch týchto problémov som následne dostala náhlu cievnu mozgovú príhodu, mala som 34 rokov. Dosť ma to vzalo po psychickej stránke a pribudli ďalšie príznaky zlého trávenia. Vedela som, že tu porážku som nedostala len tak, že je v mojom živote niečo, čo musím zmeniť, tak sme sa celá rodina presťahovala do rodného mesta, našla som si novú prácu a myslela si, že mi to pomôže. Ale nič sa nezmenilo. Mávam ťažobu na žalúdku skoro stále, nezávisle od jedla, mám reflux, stále pocit horkosti v ústach bolesti hlavy, pichá ma pod pravým rebrom, únava, sem tam bolesti nôh, kĺbov..neviem, ako sa ďalej pohnúť a ako sa zmeniť… skúšam, ale samej mi to nejako nejde…

vopred Vám veľmi ďakujem za každú radu. Všetko dobré S

Odpověď

Dobrý den, vše u vás naprosto neskutečně sedí…

Jste podle Astrologie 9 planet 8 Země, což je nejsvobodnější ze všech energií, která si nenechá nic říkat, je nezávislá, silná a potřebuje se rozhodovat sama. Pokud je 8 Země žena, má velký problém se svou ženskou stránkou, s přijetím skutečného pasivního ženství s energií jin – podívejte se na energie JIN a JANG (ženské a mužsiké). Navíc si nesete sílu krevní skupiny O, která je energií vůdce. Následně si přečtěte o svých třech silných rovinách – myšlení, odhodláhí a vášně – jsou to neskutečně silné (mužské) energie. Vybrala jste si tento život učit se být ženou, změkčovat, ustupovat, být pasivní ve vztahu, neprotlačovat svou sílu, svou pravdu, sama sebe.

Po porodu jste se jako žena transformovala, tj, naplno se ve vás rozjela ženská energie, ale protože prakticky jste ji nepustila, nežila, tak zničila zevnitř vás v podobě mozkové mrtvice a totálniho zastavení ega, rozumu, mužské síly. Problém s cévami i příčinou mozkové mrtvice bývá hormonální antikoncepce, možná jste ji užívala a tak i tímto způsobem potlačovala svou ženskou energii v sobě….

A pojďme dál, sedí to ještě víc.

Podle energetické růžice jsou vašimi životními orgány jako 8 Země žaludek, slinivka a slezina, takže vaše problémy se žaludkem jsou přesně tím, co vám ukazuje cestu ke změně – učit se trávit vše, jak je, přijímat věci tak, jak jsou, netlačit a nechtít přizpůsobovat okolní svět podle sebe. Přijmout svou ženskou stránku a učit se ji prakticky žit.

Možná „maličký“ zánět plic léčený ATB vššechno spustil… nebojte, vše můžete obrátit a směr destrukce otočit, máme tu moc úplně všichni. Můžete být zdravá a šťastná.

Podívejte se na Žena je láska kurz zdarma, kupte si knížku Žena je láska, sledujte FB Žena je láska.

Projděte si program Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ – je pro váš prvek Země.

A udělejte si očistu žaliudku, vydržte min. 3 měsíce a následně pokračujte v podpoře svého těla podle orgánové růžice a začněte se o sebe starat i na úrovni těla.

Dorpočučila bych užívat toto:

Liquid Chlorophyll 3 lžičky do vody a popíjet během dne + AC Zymes 2-2-2 na zlepšení sliznic, trávení, mikroflory + vojtěška Green Health (pouze pokud neužíváte léky na ředění krve!, pokud ano, pak Spirulina Chlorella Plus) 2-2-2 + Organic Noni 3 lžíce denně na rozvolnění žlučovodů a vůbec mysli 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu držte podle své krevní skupiny, je to pro vás zásadní.

Všechno půjde, stačí se rozhodnout!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře