Dotaz

Dobrý večer,
mám problém se kterým si pořád nevím rady. Zhruba před 3 lety jsem otěhotněla. Vždy mne duchovní věci a věci „mimo“ tento svět zajímaly a tak určitě nebylo náhodou, že během těhotenství jsem prošla zasvěcením Reiki a dostala se k takovým knihám, jako Tvoje dítě, jako šance pro tebe. Vše jsem si nastudovala a zjistila, že i zdánlivé maličkosti mohou (myslím hl. těhotenství a porod) mít nedozírné následky. Právě proto jsem byla odhodlaná, že porod a vše s tím související se budu snažit dělat v duchu těchto informací. Ze začátku porodu probíhalo vše hladce (použila jsem i reiki), porodní as. říkala jak se hezky otevírám a potom mi najednou řekli (dost necitlivým způsobem), že musím jít na císaře. Teprve až od své gynekoložky při šestinedělní kontrole jsem se dozvěděl, že syn měl pupeční šňůru kolem krku. Samozřejme chápu, že jej museli zachránit, ale protože vím, že nic není náhoda, chtěla jsem se zeptat, proč se to takto událo a co mám udělat, aby se to příště neopakovalo, pokud to vůbec jde???Chtěla bych zažít ten pocit, kdy vám na břicho položí vaše děťátko a také bych nechtěla, aby další děťátko zase muselo projít takovou nepříjemnou zkušeností. Možná s tím bude souviset i to, že 5 týdnů před porodem jsem dostala zánět do 1 prsu (prý docela rarita), kdy mne paní doktorka dokonce strašila, že to může být rakovina, brrr. Jinak bych ještě potřebovala poradit s citlivými a kazícími se zuby a dost velkou plynatostí a zápacem z úst.

Odpověď

Dobrý den,
Snažte se má slova přijmout bez odsouzení, i když vím, že to bude těžké, ale věřte mi, že je píšu s láskou a vírou, že vám pomohou.
Já reiki a všechny „duchovní“ techniky neprosazuji a lidi od nich odrazuji. Pokusím se vysvětlit, proč. Rodíme se do reálného světa, kde máme používat prostředky, které máme přirozeně k dispozici. Při narození dostáváme dar zapomnění, abychom poznávali svůj úkol právě jen pomocí těchto prostředků. Pokud někdo otvírá místa, kam se přirozeně nedostaneme, opovrhuje tímto darem, opravuje dokonalost stvoření, a tím projevuje nedůvěru ve vyšší řád. Úkoly, které si každý člověk přináší do reálného života, si každý volí sám, jen jemu samotnému k tomuto účelu přichází situace, ve kterých své úkoly má pochopit a díky nimž své postoje změnit, jakékoliv urychlování tohoto procesu prostřednictvím zásahů do energetických polí člověka je v rozporu se školou života, kdo to dělá, opět projevuje nedůvěru ve vyšší řád. Každý člověk se se svým úkolem narodí, nikdo, ani matka nemá právo tyto úkoly měnit organizováním např. porodu. Proto je těhotná žena hájená, nemá sama podstupovat žádné cílené terapie, protože tím samozřejmě ovlivňuje i své nenarozené dítě, a už vůbec ne zásahy do energetických struktur, kdy nikdo ze zúčastněných neví, kam sahá, co dělá a co z toho vznikne a jaké a u koho to bude mít následky. Bohužel má zkušenost s lidmi, kteří se nazývají „duchovní“, je taková, že jejich reálné životy, jejich vztahy, zdraví, finanční situace, jsou totálně rozbourané, tito lidé říkají, že nemusí měnit např. stravu, protože to vyřeší duchovně. Toto povýšení nad dokonalost stvoření (kdybychom vše měli řešit duchovně, nenarodíme se do hmoty) se projevuje především na zdraví (poznám takové lidi na první pohled, tělo nikdy nelže) a především na zdraví jejich dětí. Nenarozené dítě, které vidí, že mu plnění jeho úkolu bude mařeno, raději se narodit nechce, raději si hodí smyčku kolem krku. Ukazuje tím matce, že nemůže svázat (i když je to z lásky) své dítě svými představami o tom, jak je to správně. Těhotná žena má pouze milovat, těšit se, být v klidu, nerozčilovat se a netrápit ničím, nic neřešit. Organizovat předem svůj život tak, abychom se vyvarovali „problémům“, je nepochopení školy života (ta je o prožitých zkouškách, pokud je nemám, jak se mohu učit?) a opět povýšení se nad dokonalé fungování stvořeného, pokud si myslím, že vše zařídím, vymyslím a zorganizuji lépe. Člověk má především žít reálný život, reálné vztahy, reálné situace a z nich si brát poučení, pochopení a na základě toho měnit své postoje. Učte se neřídit a neorganizovat, nemít vše pod kontrolou. Je jasné, že tuto potřebu máte, jste totiž silná mužská energie, skutečně moc. Je třeba tuto energii ventilovat, aktivně se realizovat v nějaké tvořivé činnosti, prostě tuto energii vybít někde jinde, abyste doma mohla být pokojnou a neaktivující ženou 🙂
Zánět v prsu je známkou toho, že žena má obavy plně se oddat krmení dítěte, má strach dát ho na první místo před muže (a rozkoš) nebo před sebe (a pocitu prsou jako ženské ozdoby).
Citlivé a kazící zuby jsou projevem toho, že se nedokážete dostatečně zakousnout do své realizace, neventilujete svou energii. Zápach z úst a plynatost souvisí s překyselením, s vaší nespokojeností s tím, jak fungujete.
Takže co užívat:
New Life – multivitamín s minerály pro těhotné a kojící (vím, že nejste, ale to nic nevadí) na doplnění chybějících látek, máte velký deficit minerálů, dávkování 1-1-0 po jídle.
Strong Bones – je to vápník s hořčíkem ve formě tělu vlastní, díky nedostatku vápníku jste překyselená a máte potíže se zuby, dávkování 1-1-2 po jídle. Přemýšlejte o aktivátoru vody Aquarion (vše na aquarion.empatia.cz) Jde o unikátní filtr na vodu, který ji i ionizuje a vytváří vodu zásaditou (zatím, co jsme zkoušeli vodu v různých částech republiky i různou vodu z pet lahví, nenašli jsme vodu zásaditou, všechna je kyselá :-(( ). Vyřešila byste tím polovinu svého starání se o sebe – z poloviny strava, z poloviny pití. Aquarion je možné pořídit na splátky – další informace rádi poskytneme. Pokud nebudete mít možnost pít zásaditou vodu, kupte si navíc Liquid Chlorophyll – je to tekutý výtažek z vojtěšky, který neutralizuje kyselé prostředí našeho těla, pohlcuje pachy, užívá se i na vnější použití např. na dezinfekci ústní dutiny. Vnitřně se užívá 2-3 čajové lžičky denně vždy do nějaké vody či čaje. Je potřeba vyřadit ze stravy kyselinotvornou stravu – cukr a sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, pečivo, sladké a bublinkové vody, kávu. Stravu co nejvíce zjednodušit – rýže, pohanka, jáhly, zelenina, ovoce, co nejméně masa a uzeniny vůbec. Snažit se stravovat podle své krevní skupiny (v našem e-shopu najdete kuchařky pro jednotlivé krevní skupiny nebo i jiné kuchařky na bezmasá, obilná a zeleninová jídla). Chce to radikálně změnit stravovací návyky a napořád. Kdyby v něčem byl problém, ozvěte se. Uvidíme za pár týdnů…
Takhle začněte, i když je mi jasné, že je pro vás problém udělat první krok, zkuste to vzít jako výzvu.
Začněte reálně 🙂
Držím palce
Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře