Dotaz

Milá Empatie,
ráda bych také poprosila o radu, vím že vše souvisí se vším a proto můj dotaz není jen jeden. Ohledně zdraví v dětství jsem měla problém s ledvinami, od puberty mám ale problém s akné, které se mi tvoří na obličeji, krku a v oblasti dekoltu a trochu ramena, zhorší se více v období menstruace, HA neberu. V poslední době se mi udělala malá bulka u pravého ucha, zase zmizela. …z vašich příspěvků jsem si leccos vyčetla, také se zajímám o duchovní příčiny nemocí, duchovní život vůbec. Chtěla bych se zeptat na svou práci, jelikož brzy skončí MD a prozatím jsem ještě nepracovala. Bavilo by mě pomáhat druhým, esoterika mě přitahuje, můžete mi poradit? Pokud bych mohla se ještě zeptat na vztah s mojí tchýní, bydleli jsme u ní 5 let společně, před rokem jsme se odstěhovali. Vztah k ní byl víc než přátelský, alespoň z mého pohledu, žádné velké problémy atd. S odstěhováním ale jako kdyby se vztah změnil, nenavštíví nás pokud vyloženě nemusí, za dětmi se také sama od sebe nepřijede podívat, o hlídání si musíme říct, ale vnímám to z její strany jen z povinnosti. Mohla bych Vás poprosit i v téhle situaci o radu?
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
abychom mohli vše pochopit, je třeba se podívat na vaše charakteristiky, čtěte pozorně především ta negativa, jsou to ony výzvy, které máte před sebou a které máte měnit. To, co vás popudí a s čím nebudete souhlasit, to přesně máte přijmout a zpracovat. Nic se neděje náhodou a vše máme přesně tak, jak jsme si sami pro tento život vybrali, a pokud máme přijmout, že naše tělo a třeba i náš datum narození je ukazatelem, co ve svém životě máme změnit, pak je třeba to přijmout se vším všudy 🙂
Přečtěte si o svém dni narození, který ukazuje na vaši sílu, průraznost, schopnost prosadit se, na druhé straně jistou tvrdost a neústupnost. Další důležitý ukazatel vašich výzev jsou dvě osmičky v mřížce, které vám přináší úkol, abyste se učila na vše, co se vám v životě děje, dívat jako na pozitivní přínos pro vás, ať je to cokoliv, co se může zdát na první pohled nepříjemné, vy musíte stále mít na paměti, že vždy je všechno pro vaše dobro a je to v pořádku – proč se tak děje, zatím vědět nemusíte, ale ten pozitivní přístup je stěžejní. Osmička je karmické číslo (váš den narození je v součtu také osmička, tudíž tuto výzvu posiluje), znamená to, že je to váš velmi důležitý úkol, jímž si tento život splácítte jisté dluhy ze životů minulých a bude to pro vás obtížnější výzva než pro lidi, kteří osmičku nemají. Tato karma je v hledání a žití rovnováhy. Rovnováhy mezi prací a domovem, staráním se o sebe a o druhé, zájmem o materiální věci a duchovní přístupy. Nic neupřednosťnovat, nic nezavrhovat. Co se týká vaší práce, musíte tuto rovnováhu udržovat a to tak, že můžete pomáhat lidem, můžete je vést na správnou cestu, aby pochopili duchovní principy života, ale musíte tuto snahu vyrovnávat přístupem materiálním, takže třeba k tomu prodávat doplňky stravy nebo něco za peníze. Nebo můžete dělat finanční poradenství, což by pro vás bylo velmi vhodné (lidé s osmičkami by měli pracovat s penězi přímo, ačkoliv paradoxně se tomu brání, ale to je právě o tom překonávání výzev!), ale láskyplně, tudíž při práci s penězi musíte mít na paměti fungování duchovních zákonů a respektovat je při své práci. Podívejte se na naši nabídku práce a spolupráce, třeba vás to osloví.
I podle svého charakteru krevní skupiny jste velmi schopný, silný a energický člověk, jste rozený vůdce a máte ráda organizovat, vést druhé lidi. Z tohoto pohledu pro vás není vhodné být zaměstnanec, nebudete nikdy v tom spokojená, musíte si být sama vlastní paní.
Takže síly máte dost, navíc máte schopnost komunikace a máte ráda pohodu, nesnášíte konflikty a hádky, jste člověk velmi přátelský. Podle astrologie devíti planet jste 1 Voda, do stejného prvku patří i orgány ledviny a močové cesty, vybrala jste si životní úkol pochopit, co jsou to vztahy. To vše máte posíleno životním číslem 6, což je rodinná karma. Proto jste měla jako dítě problém s ledvinami….
Je vaší výzvou pochopit, že vy jste na prvním místě, sama jako duše jste si vybrala život a jeho úkoly, a ti druzí lidé jsou jen vaši pomocníci, ukazatelé toho, zda své vlastní úkoly zvládáte nebo nezvládáte, žádný jiný význam pro vás nemají. Druzí lidé jsou pouze našimi zrcadly. Přečtěte si o malé duši. Přečtěte si knížku Žádná setkání nejsou náhodná a Štěstí není náhoda, moc vám pomohou.
Akné pramení z toho, že nesprávně ventilujete, nebo vůbec neventilujete své pocity. Možná to probíhá tak, že tím, že zatím nechápete nepříjemné postoje druhých lidí k vám jako pozitivní, hromadí se ve vás negativní přístup k nim, vy jim to neumíte říci a neumíte to sama pochopit a přehodit na pozitivní, a tak to ošklívé vychází kůží ven. Kůže je zástupným orgánem jater, což je naše agresivita, nespokojenost, zatvrzelost v přístupech. Takže měnit svůj náhled na školu druhých asi takto. Někdo vás nakopne a vynadá vám, a vy si řeknete: Nic se neděje náhodou. Z nějakého důvodu se mi tak děje. Z nějakého důvodu to on z lásky ke mně dělá. Třeba ho zatím neznám, ale v každém případě to on dělá proto, abych já něco pochopila. !!!
Vaše tchýně je jeden z vašich trenérů, abyste pochopila, co je to vztah. Je jasné, že si velmi dobře rozumíte, má naprosto stejná čísla, tj. je téměř stejná energie jako vy! Jen je k vám ve vztahu učitele, je 2 Země, takže vy jste její žák, takže ona vás ovládá. Co myslíte, že vás učí? Nezabývat se jejím chováním a jejími postoji, ale svými. Takže neřešit, jestli ona přijede nebo se zajímá o děti, nebo o cokoliv, pokud máte pocit, že by vaše děti a vy měli vztahy s ní udržovat, tak to dělejte, a třeba pořád vy první, nemějte žádná očekávání, co by měla ona dělat a jak! Není možné přinutit někoho k tomu, aby se choval, jak já si myslím, že by se chovat měl. Každý má právo chovat se jakkoliv on uzná, že chce. Celému okolí se to může jevit jako nepřijatelné, no a co? Každý má právo žit si svůj život podle sebe, a nikdo se nemusí nikomu zpovídat, jestli je to správné a přijatelné pro druhé. Pokud ji máte ráda, vztah s ní udržujte 🙂 je to jednoduché. Nic neočekávejte, nic nepředpokládejte, nic nevyžadujte. Když nebudete očekávat, co si myslíte, že by dělat měla, bude vždy milé, pokud to udělá. Zásadou pochopení vztahů je nechat druhé lidi být, ať si třeba skáčou po uších, pokud chtějí 🙂
Pokud chcete radu pro tělo, doporučení najdete v odkazu u akné, možná bych ve vašem případě místo vojtěšky zvolila Spirulinu Chlorelu. Ráda vám poradím s výběrem doplňků. Podívejte se na stravu podle své krevní skupiny a vůbec zásady našeho zdravého stravování. A přemýšlejte, kde se realizovat v rovnováze. Rádi vám pomůžeme.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře