Dotaz

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné vyléčit revm. artritidu a jestli ano, tak jak. Je mi 37 let a myslím, že je tato nemoc způsobena duševními krizemi, kterými procházím již delší dobu. Je možné vyléčit se sama? Na co a jak se mám zaměřit? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
revmatická artritida postihuje lidi, kteří řeší, co není jejich. Nechte ostatní, ať si dělají sami co chtějí, i když se vám to nelíbí. Artritida vás má dovést do fáze, kdy budete ráda, že se postaráte vůbec sama o sebe a na ostatní vám nezbude už energie žádná. Nemusíte to však nechat dojít až do této fáze. Začněte se léčit sama, nikdo jiný to ostatně za vás udělat nemůže. Tak jak na to.
Pure Yucca – je to sušená rostlina, obsahující přírodní saponiny. Umí tudíž vymydlit celé naše tělo, včetně našich cév. Je třeba dlouhodobějšího užívání, minimálně 3 měsíce. Ve vašem případě z důvodu artritidy byste ji měla užívat možná i rok, aby se dokonale vymydlily klouby. Dávkování 2-0-2 s tím, že se začíná 1-0-1 a po týdnu se dávka teprve zvyšuje. Juka může tím, že čistí a aktivuje staré nečistoty, rozpohybovat nějaké potíže, skryté uvnitř těla, např. se zhorší ekzém, budou vás klouby více bolet, je to ale dobře. Je proto vhodné dávkovat si ji podle sebe. Je nutné hodně zapíjet (je jako jar na nádobí)!
qProtect – jsou to antioxidanty obohacené výtažkem z ginko biloby, nejen že likvidují volné radikály v našem těle (také škodliviny, které bude juka rozpouštět), ale zvyšují pevnost a pružnost cév, tudíž prokrvení. Dávkování 1-1-1. Užívat spolu s jukou stále, minimálně 3 měsíce.
V případě bolestí kloubů se doporučuje přírodní acilpirin – White Willow – kůra bílé vrby, je protizánětlivá. Dávkování je čistě individuální, v případech akutních i 20 kapslí denně.
Super Soya Lecithin – výborně zpružňuje cévy a podporuje odplavování nečistot, zpružňuje i klouby, působí proti bolesti. Užívat trvale, začít 3-3-3, po měsíci snižovat.
Odpoledne vypít 1 litr bylinného čaje na proplachování, podporu ledvin a odvod zplodin z organismu. K tomu vypít denně 1,5 litru čisté vody s vymačkaným citronem.
Ze stravy je nutné vyloučit, nebo alespoň velmi omezit maso (jen rybu, krůtu můžete), uzeniny, mléčné výrobky kromě bílých jogurtů a kozích výrobků, cukr. Nejlépe by bylo, kdyby jste jedla co nejvíce zeleniny, rizoto, zeleninové polévky, jednoduchou a příliš nekombinovanou stravu. Čím více omezíte (ne hladovat!) stravu, tím více a rychleji organismus postavíte na nohy.
Rozhodněte se a ozvěte se
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře