Dotaz

Dobrý den, moc si vážím toho, co děláte.

Moje nemoc začala před 33lety, bolestí čelistních kloubů a následně i další klouby. po roce to diagnostikovali jako revmatoidní artritidu. Já jsem to nějak nepřijala, proto jssem ty kortikoidy a další drastickou léčbu nebrala, tedy oni si mysleli, že to beru. Stav se zlepšil, ale po porodu zase zhoršil, ani potom jsem nepřistoupila na léčbu. Brala jsem jen léky od bolesti, pokud už to nešlo. Bývala jsem hodně unavená, ale vnitřně přesvědčená, že dělám dobře.

Protože jsem musela chodit na kontroly, tak mi zjistili vysoký cholesterol. Já jsem tedy dost štíhlá, nic tučného nejím, moje strava je celkem lehká-zak.ml. výrobky, sýr, vejce, bílé maso, ryby, zelenina, ovoce, semínka, ořechy.,apod. Sama t

o tedy nechápu, dále mě zjistili osteoporozu.a  nízký vitamín D. I přesto, že byl vápník i D suplementován.

V roce 2008 nastal u mě nějaký posun v menzes, do té doby slabé, klidně i za 50dní, nastalo silné co 3 týdny. Zase mě chtěli dopovat hormony, což jsem odmítla. A v té době mě začaly padat vlasy, začaly se hodně mastit, staly se splihlé a jemnější než předtím. Železo jsem doplňovala. Po dvou letech se mi na hlavě objevila seborea, která dusila kořínky a ty asi odumřely. S tím bojuji doteď. Vyzkoušela jsem mraky šamponu k tomu určené, ted mám konopný šampon, zdá se aspoň nějaký efekt. Bohužel po 10letech mám hodně prořídle vlasy. Je to něco, co nějak nemohu přijmout, raději ani moc nevycházím. Dostalo mě to až do depresí. Snažila jsem proti tomu bojovat vitamíny, minerály, trochu pomohl methionin. Beru ostropestřec,lecitin, probiotika, omega 3, koenzym, b komplex dlouhodobě, nevidím efekt. Loni jsem musela podstoupit hysterektomii, s krvácením jsem už byla v ohrožení života a sliznice pořád narůstala. Vaječníky jsem si ale nechala. Od té doby mám potíže s trávením, světlejší stolice, nadýmání, bolesti břicha. Měla jsem to už předtím, když jsem chtěla zjistit, proč se mi nevstřebávají vitamíny jako D, poslali mě akorát na kolonoskopii.

Moc doktorům nevěřím, léčím se raději bylinkama. Něco dělám špatně, akorát bych potřebovala určit ten směr. Psychicky by mi moc pomohlo asi to zlepšení vlasů, což asi není možné.

Moc Vám děkuji za odpověď. Jana

Odpověď

Dobrý den, děkujeme.

Přečtěte si o svém dni narození, o své energii 7 Kovu, rovině senzitivity, izolovaných jedničkách a třech 6. Jste citlivá a zranitelná, své city prožíváte velmi hluboce, ale neumíte sdělovat své pocity. Životním úkolem Kovu je učit se odpouštět, je tedy jasné, že vás druzí budou zraňovat, abyste se to naučila. Vy ale špatně sdělujete to negativní, především v rodině (6 – rodinná karma), neumíte své pocity sdělovat a křivdy, ublížení držíte v sobě.

Vlasy jsou znakem životní síly a vitality, hledejte, kde ji ztrácíte, jestli nedáváte všechny a všechno na 1.místo, tam, kde sama pro sebe máte být vy. Máte nízké sebevědomí, problém se sebeláskou, a tak dáváte sebe a své potřeby, až za naplnění těch druhých. Lpíte na druhých lidech, bojíte se, že je ztratíte, a raději mlčíte, abyste neublížila nebo nezůstala sama. Protože samoty se bojíte, druhé máte totiž radši než sebe sama.

Podívejte se na výzvu Jsem skvělá žena a pracujte na své sebelásce a sebevědomí, učte se sdělovat to, co cítíte. V Akademii celostního zdraví je pro váš prvek kurz Odpustit je láska.

Revmatoidní artritida je vždy o tuhosti, nepoddajnosti, nespokojenosti a boji za svou pravdu, postihuje ženy, které nechtějí přijmout svou ženskou roli. Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska

Doporučila bych vám začít od příčiny, je potřeba zbavit tělo překyselení a zánětu, rozvolnit tkáně a zpružnit klouby, harmonizovat psychiku a uvolnit tak stažení vlasových cibulek.

 Green Health – vojtěška, neutralizuje a zbavuje tělo zánětu, čistí střevo, dávkování 2-2-2 10 minut před jídlem

AC zymes PLUS – probiotika k osídlení střeva, dávkování 1-1-1

Calcium magnezium plus – vápník a hořčík v chelátu, udržuje tělo zásadité, pro podporu zdraví kostí a k správnému fungování psychiky, dávkování 1-1-1

Cholestone – na snížení choesterolu, dávkování 1-1-1

Super soya lecithin – pro zpružnění kloubů, podporu cév vzhledem a regeneraci jater (vysoký cholesterol). Vzhledem k vypadávání vlasů potřebujete vysoké dávky – 5-5-5

D drops – vitamín D, 5 kapek denně

Beauty formula – multivitamín pro zdravé vlasy, dávkování 1-1-1

Rhodiolin – na harmonizaci psychiky, uvolnění, dávkování 2-2-2

Noni – harmonizuje celý hormonální systém a podporuje psychiku, uvádí tělo do rovnováhy, posiluje imunitu a změkčuje zatuhlosti, rozvolňuje tkáně, dávkování 3 lžíce denně.

Takto 3 měsíce, pak se můžeme domluvit, co dále.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

Stravujte se podle své krevní skupiny

Najděte si něco, co vás baví a naplňuje a dělejte to každý den a dělejte si radost. Učte se mít ráda a přijměte se taková, jaká jste. Vaše tělo vás jen upozorňuje na to, co děláte špatně.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře