Dotaz

Dobrý den.

Z vašich stránek (velice zajímavých) vyplývá, že je ideální, když mají životní partneři shodnou krevní skupinu. Bohužel já mám skupinu B a můj manžel skupinu A. Jídelníček těchto skupin je velice rozdílný. Mohli byste mě, prosím, poradit, jak náš jídelníček upravit, aby rozdíly nebyly tak velké a aby nás příliš nerozděloval?

Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

životní partneři mají sdílet vše společně, aby i jejich vyladění bylo alespoň podobné. Společné jídlo je jednou z těchto věcí, další je společná postel, společná kasa a společný sen, cíl, plány. Vidíte, že strava je jen jednou z těchto věcí, takže nezoufejte, ty ostatní můžete mít v dokonalé shodě. Většina rodin je složena z lidiček různých krevních skupin. Je důležité naučit se vařit tak, že zkrátka každý si vezme něco – někdo maso se zeleninou, jiný brambory s masem, další brambory se zeleninou, někdo jen zeleninu 🙂

První a základní podmínka je nedělat z vaření „vědu“. Oprostit se od naučených pravidel, kombinací a zvyků. Nežijeme pro jídlo, tak to opravdu také tak brát a jíst jen tolik a to, abych neměl hlad a neubližoval si. Pokud toto s mužem přijmete, pak se vždy dohodnete, co jíst. Pokud je vůle, dokáže se vše. Vy můžete téměř všechno maso, váš muž téměř žádné. Ale vy ho jíst nemusíte, ale můžete. Tudíž podřídíte se v tomto svému muži, budete jíst společně rybu a krůtu a to jen občas (váš muž by měl co nejméně).

A tak to můžete udělat se vším, jeden druhému se podřídíte. Není to přece omezování, děláte to s láskou pro toho druhého. Ale protože chcete, aby ten druhý byl spokojený, je možné uvařit společný oběd z potravin plusových vždy jen pro jednoho a jedné potraviny společné, každý si dá to své povolené, co se normálně nevaří a spokojeni budou oba.

Projděte si minikurzem Jak mít zdravou rodinu a nastupte cestě vědomého ženství, projděte si kurzem Žena je láska, prohlédněte videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU.

Je pravda, že každá krevní skupina potřebuje pro svůj správný metabolismus odlišný druh živin. Ale protože stravou dnes již není možné dosáhnout dokonalé výživy (průměrný Evropan stravou přijme pouze 50% denní dávky vitaminů a 40% denní dávky minerálů!), je třeba, pokud nechcete celý život žít v deficitu jako většina lidí a pak sklízet „plody“ ve formě nemocí, doplňovat potřebné živiny formou přírodních potravních doplňků. Firma CaliVita jako jediná na našem trhu nabízí komplexní multipreparáty pro jednotlivé krevní skupiny Vital A a Vital B. Jsou 100% přírodní, což je také velmi důležité, protože chemie do sebe dostaneme i tak dost a některé chemické vitaminy a minerály tělo zpracovat neumí vůbec nebo jen částečně, leckdy si i některými chemickými potravními doplňky můžete i ublížit. Takže pokud chcete mít jistotu, že dodáváte svému tělu, co potřebuje, vřele vám je doporučuji.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Hezké vaření a milování ♡

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vital B: Multivitamin pro krevní skupinu B
Vital B: Multivitamin pro krevní skupinu B

Krevní slupina B se vyvinula během migrace obyvatelstva, když se lidé přizpůsobovali měnícím se klimatickým podmínkám. Jejich výživa je typicky smíšená, takže přípravek, který byl pro tuto krevní skupinu speciálně vyvinut, poskytuje úplnou škálu vitaminů a minerálů. To ještě doplňují byliny včetně extraktu z bezinek a hub reishi a shiitake.

Detail produktu

Komentáře