Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Nikdo se nestává moudrým pouze náhodou.

Seneca

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna gelová kapsle Beta Carotene obsahuje tolik betakarotenu jako 14 ks meruněk?

rýma

Dobrý den,

vím,že náhody neexistují a že vše je jak má být... Proto jsem teď tady a zkusím popsat mé potíže a poprosit o radu. Minulý rok jsem skončila na plicním, kde mi zjistili astma a chlamydie. Bohužel antibiotika to byla jedenáctá, trápily mne také záněty močových cest. Tušila jsem, že si potřebuji uzdravit hlavně hlavu, tak jsem den ze dne změnila zaměstnání, opustila partnera a myslela jsem, že mám vyhráno. Na rýmu jsem užívala Dymistin, takže jsem rýmu dva měsíce neměla, no ztratila jsem úplně čich. K tomu se přidal kašel, cítím, jak jsem plná hlenů, no nejhorší je rýma, z nosu mám kapající kohoutek. Mám docela náročné povolání, jsem řidičkou autobusu a někdy je to až obtěžující. Hodně jsem si tady toho přečetla, vím, že musím zapracovat na sobě a naučit se odpouštět. Objednala jsem si u Vás Pure Yucca, Ac Zymes, Mega Protect a C 1000 plus. Jen v tom dávkování se trochu ztrácím, tak Vás chci poprosit o pomoc -:) 

Taky bych chtěla upravit jídelníček, nejím moc zdravě, myslela jsem si, že bych vysadila lepek, mléčné výrobky no a hlavně se naučila odpouštět. Děkuji za radu a přeji krásné dny. Grmelová 

Odpověď na dotaz: 

Dobrý den,

asi jste si četla o astmatu a rýmě, souvisí s tlustým střevem, jeho zahleněním. V tlustém střevě je základ imunity, jeho párový orgán jsou plíce (astma), jednou z kontrolek je stav našich sliznic (rýma).

Přečtěte si o vedlejších účincích antibiotik:, podívejte se na video o antibiotikách. A na video o škodlivost nosních kapek a závislosti na nich.

Rýma je pláč duše, vy jste energie 1 Vody, která je tou neuzavřenější energii, neumíte sdělovat své pocity a vše držíte v sobě. Jste člověk velmi citlivý, máte plnou rovinu empatie a prázdnou rovinu senzitivity, dokážete se vcítit do pocitů druhých, pro všechny všechno uděláte, ale zapomínáte na sebe.

Astma je jen dalším stupínkem nepochopení školy života, když své pocity potlačujete, držíte křivdy v sobě a pak se jakoby nad to povýšíte a řeknete si, že vám ti druzí za to nestojí a nebudete raději už nic říkat. Je potřeba učit se přijmout druhé jako trenéry, jako ty hodné dušičky, kteří nám pomáhají pracovat na tom, co se máme naučit.

Jako energie vody jste se přišla učit pochopit vztahy, nebát se, že tím, co řeknu, druhé ztratím, pracovat se svým strachem a učit se vypouštět tlak života.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Odpustit je láska - je o odpuštění, tlustém střevě a rýmě, ale i na Soužít je lásk,. který je pro váš prvek 1 Vody.

Máte převahu lichých čísel, tedy příliš aktivní mužské energie podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a učte se sdělovat své pocity žensky.

Produkty, které máte, užívejte: 

Pure yucca – začněte na 1-0-1 a po týdnu přidejte na 2-0-2, je potřeba zapít čtvrt litrem vody a dostatečně pít( aspoň 2.5 l). AC Zymes PLUS  - 2-2-2 před jídlem, můžete společně s yuccou, Mega protect – 1-1-1 po jídle, C 1000 – 2-2-0

Doporučila bych přidat Liquid Chlorophyll 3 lžíce do vody a popíjet nebo si pořídit Aquairon a popíjet zásaditovu vodu. 

O očistě tlustého střeva si přečtět tady

Stravu upravte podle zásad správného stravování, nejlépe v souladu s vaší krevní skupinou, vyřaďte cukr a sladkosti, bílou mouku, mléčné výrobky, maso jen omezeně spíše rybu nebo krůtí. 

S láskou vaše empatia