Dotaz

Dobrý den Miluško,
chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše stránky..jsou úžasné! Pročítám Vaše stránky něco přes tři roky..narazila jsem na ně náhodou (nic není náhoda) 🙂 po zamlklém těhotenství a moc mi pomohly vše pochopit…alespoň doufám. Chtěla jsem Vám napsat už mnohokrát, ale nenašla jsem nějak odvahu. Až minulý týden ve středu jsem Vás spolu s manželem viděla u benzínové pumpy, přijeli jste na motorce 🙂 mimochdem moc Vám to oběma slušelo! My tankovali vedle Vás..měla jsem nutkání vystoupit a alespoň Vás pozdravit, poděkovat Vám za vše co děláte! Bohužel jsem opět nenašla odvahu! Ale hned jsem si řekla, že napsat tedy rozhodně musím…protože nic není náhoda!

A tak Vám píšu můj momentální problém. Týká se našeho dvouletého synka, který má od 1.6.2015 salmonelózu a stále má špatné výsledky z výtěrů. 1.6 začala teplota s průjmem a den po té byl dehydrovaný, takže skončil na kapačkách v nemocnici..samozřejmě s mým doprovodem. V nemocnici jsme byli čtyři dny, pátý den jsem podepsala žádost o propuštění na své riziko..jelikož mu sestry špatně spočítaly příjem tekutin a daly další kapačku, to byl pro změnu zavodněný..jinak ke konci pobytu v nemocnici už byl čilý a bez teplot…to je do teď…všude je ho dost 🙂 a já jsem ráda!

První měsíc měl přísnou dietu..nyní je stále na dietě, ale mírnější…samozřejmě probiotika. Miluje bílé jogurty, jiné nejí..někdy si nejsem zase až tak jistá, jestli opravdu na Sal. zabírají…jak všude píší a můj dětský Mudr.také preferuje. Už nevím co mám dávat…jinak sladké nejí, pije od mala jen vodu.

Největší problém je však v tom, že máme odletět za manželem do ciziny, kde je dlouhodobě pracovně a my s ním (manžel už tam je). Konkrétně jde o blízký východ, kam je vyžadováno povinné očkování na břišní tyfus a žloutenku typu A. Synek už očkovaný na žloutenku typu A. byl někdy v březnu.. (možná souvislost s očkováním? vlastně nevíme z čeho salmonelózu chytil ) vím jaký máte názor na očkování, já sama bych také synka nenechala očkovat…ale máme tam být tři roky, a to je dlouhá doba. Samozřejmě se po této nemoci bojím dalšího očkování!

Moc Vás prosím Miluško o radu, čím mu pomoci? Je mi jasné, že to chce svůj čas… i když se bojím, že manželův odjezd mu ještě přitížil..manžel je tam dva měsíce, teď byl sice týden doma a synek byl jako vyměněný…je vidět, že nás chce oba u sebe, jak byl zvyklý. Nevím jestli vše píšu srozumitelně, snad ano.

Děkuji za Váš čas pro naší rodinu 🙂

Erika Nováková

Odpověď

Hezký večer,
a děkuju! A příště se nebojte vystoupit, udělala byste nám tím ohromnou radost! 🙂 Přehoďte si to v hlavě tak, že pokud překonáte strach něco udělat, tak z toho budou druzí fakt nadšení. A je to pravda! I tak – díky 🙂
Vyřešíte to naprosto jednoduše. Není třeba se ničeho bát.
Dávejte mu:
Probiobalance 6 tbl. + Zenthonic 3 polévkové lžíce + Pure Inulin 1 čajovou lžičku + Paraprotex 1 denně rozdrtit a do něčeho nasypat
Přečtěte si o Paraprotexu
Naprosto jistě vyženete všechny bakterie ze střeva, a to velmi brzy. Tohle doporučení (v menším dávkování, ale stejné produkty) bych zachovala i v cizině. Je to ochrana proti čemukoliv.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře