Dotaz

Ahoj Miluško a Ivane,

jsem členkou Kruhu, výzvy Jsem skvělá žena atd, atd. A nyní jsem se rozhodla poprosit o radu ohledně zdravotních problémů mého partnera. Je to sportovec – hokejový brankář. Nyní už nechytá, ale má velké bolesti šlach na nohách. Říká, že je to od brankářského postoje, že je to tím velkým namáháním v době aktivního chytání. Jak píšu, teď už nechytá, ale chodí pravidelně do posilovny, je rozhodčí na hokejbalu.

Bolí ho to vlastně tak nějak pořád, někdy víc někdy míň. Jsou dokonce dny, kdy o tom vůbec neví. Snažili jsme se vysledovat, kdy nejvíce – jestli při větší zátěži. Ale i když má odpočinek, tak ho to bolí. V autě má problém s řízením při šlapání na pedály.

Říká, že přes den se to dá nějak vydržet, ale v noci je to nejhorší, když nemůže spát. 

Je jasný, že by měl napsat on sám, ale však to znáte – chlapi. Radši si vezme silný Brufen a je to pro něj vyřízené. Ale mě to trápí, proto píšu.

Budu moc ráda za jakoukoli radu. Datum narození je uvedený mého partnera.

Děkuji za to, co pro nás děláte

Mirka

Odpověď

Ahoj Mirko, děkujeme za pochvalu. 

Tuhnutí a bolest šlach je známkou překyselení a následném přetížení jater. Tělo, aby si zachovalo zásaditost, která je pro něj životně důležitá, musí krev zezásaďovat minerálními látkami, a tak nejdříve čerpá ze zdrojů, odkud se nejlépe vybírají, tj. měkké tkáně, vazy, chrupavky, šlachy. Tím, že ztrácíme minerální látky z měkkých tkání, ztrácí tyto svou pružnost i pevnost, my tuhneme. Tvůj partner má izolovanou jedničku a navíc je energie Kovu, drží v sobě všechny smutky, trápení, křivdy a ublížení v sobě a neumí je sdělit, a tak je uvnitř nespokojený, čímž se překyseluje a přetěžuje játra. Ty už ale víš, že ze své ženské energie tlačit na něho nemůžeš ani mu říkat, co by měl nebo neměl, znáš své výzvy. Můžeš mu jen doporučit, nabídnout žensky, co by mu pomohlo, ale musí si na to přijít sám. Napadlo mě, že nejlepší cesta je ukázat mu to svým příkladem, začít se o sebe sama starat preventivně, třeba popíjet chlorophyll, užívat minerály pro sebe a partnerovi, jen nabídnout, že by mu mohly ulevit, jestli to nechce zkusit. A pokud nechce, netrap se, přece víš, že každý si k tomu musí dojít sám. Buď trpělivá, což suprově trénuješ, netlač a nevnucuj, ale počkej, až se sám zeptá
Doporučení pro partnera: 

Liquid Chlorophyl – 3 lžičky buď do 1,5 l vody a popíjet během dne nebo 3x denně lžičku do sklenice vody vypít na lačno, jak vám to bude vyhovovat

Green Health = vojtěška – pomáhá neutralizovat překyselení, dávkování  2-2-2  10 minut před jídlem. Určitě by bylo fajn pořídit si ionizátor vody Aquarion aquarion.empatia.cz, ze kterého můžete pít zásaditou vodu, a tak máte vyřešeny starosti s překyselením. My se zásaditou vodou z AQ máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Power Mins – komplex nejdůležitějších minerálních látek v přírodní, chelátové vazbě, díky které je zajištěná vysoká vstřebatelnost a neukládají se v kloubech, cévách, dávkování 1-1-1 po jídle.

Super Soya Lecithin – rozvolňuje zatuhlosti, zpružňuje tkáně a regeneruje játra, lecitin potřebuje každá buňka v těle, a proto je důležité užívat vyšší dávky, alespoň 3-3-3 po jídle

Na bolest je úžasné Noni – rozvolňuje tkáně a uvolňuje bolestivé stažení, nejen na úrovni těla, ale i mysli, harmonizuje psychiku, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Všechno si můžete pořídit v empatia.shopu

A pokud budeš chtít doporučit něco pro sebe, ráda ti vyberu.

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?