Dotaz

Dobrý den Miluško,

chtěla bych Vás požádato radu ohledně mého zdravotního stavu. Od roku 2009 jsem v péči endokrinologiské lékařky, která mi na základě krevních výsledků : TSH 25 mlU/l, fT4 10,87 pmol/l, anti TPO 743 lU/ml nasadila letrox 75. Při kontrole v roce 2018, krevní vysledky : TSH 3,956 mlU/l, fT4 14,54pmol/l   jsem si paní doktorce postěžovala , že přibírám na váze , tak mi paní doktorka zvedla dávku lektroxu na 100.  Musím se přiznat, že ač to zřejmě paní doktorka myslela dobře, její rozhodnutí zvednout mi dávku léku mě rozčílilo, a rozhodla jsem se , že již letrox užívat nebudu a vydám se vlastní cestou. Nyní je to rok a pul, co místo letroxu užívám : C1000, Ocean 21, omega , jod ,Xshape .  Občas si nechám v laboratoři udělat kontrolní krevní testy a bohužel jsem  ted po roce a pul zjistila, že hodnoty krevních testů jsou schodné s hodnotami z roku 2009. tedy :TSH 21,696mlU/l, fT4 9,88 pmol/l, anti TPO 694,8 IU/ml.

Kde jsem udělala chybu ? Poradíte mi ? Nebo se mám zase vrátit k Letroxu ??  Nechce se mi vracet se k chemii. tolik jsem přírodní cestě věřila a stále chci věřit.

Cítím se dobře, nemam pocit, že by mi něco chybělo, bohužel má obvodní lékařka mi za tyto výsledky vynadala a vyzvala mně, abych okamžitě Letrox opět nasadila a nezahrávala si s tím.

Předem děkuji za radu  Michaela H.

Odpověď

Dobrý den,

chápu vaše pocity, ale zkuste se na to podívat jinak. Nemoc je dáreček – viz Co je to přírodní léčení,  signál našeho těla a ukazuje nám, kde v životě děláme chyby, co potřebujeme změnit. Není to vlastně super, že nám tělo ukazuje, jak moc se nám to daří nebo nedaří? Nechtějte se jí jen rychle zbavit, ale spíše pochopit její poselství a zavést změnu do svého života, a zkuste se na své tělo dívat jako na pomocníka na vaší cestě. Nevím, jak se stravujete, jestli jste dělala i očisty orgánů podle energetické růžice, bylo by vhodné projet si kolečko očisty jednotlivých orgánů v jejich období, neřešit jen jeden orgán, ale vzít to komplexně. 

Také nevím jestli pracujete i na duchovní příčině, jestli aktivujete tam, kde máte, a jak moc se vám to daří. Jestli jste jen nějakou dobu něco nezměnila a po čase se nevrátila zpátky do starých kolejí…to vše víte jen vy, zkuste se nad tím zamyslet. Všechno je to jen výzva k vaší změně a k laskavému starání se o sebe a své tělo jako o vlastní, které nekončí tím, že se uzdravíte. Zvládnete to!

Projděte si videa na Přijímat je láska, jsou o štítné žláze a výzvě přijmout své stinné stránky, aby se mohly projevit ty světlé a mohli jsme tu zhmotňovat své dary.

Nevím, v jakém dávkování vše užíváte….

Přidala bych Green Health – vojtěšku, máme s ní dobré zkušenosti při léčbě štítné žlázy, dávkování 2-2-2 10 minut před jídlem, minerály Power mins – 1-1-1, a Oceán teď nahraďte Organic Noni, harmonizuje hormonální systém a všechny žlázy s vnitřní sekrecí, pomáhá tělu do rovnováhy – 3 lžíce ráno stejně jako Oceán.

Upravte stravu v souladu s vaší krevní skupinou, to je velmi důležité, abyste podpořila bezezbytkové trávení.

Jako člen Calivity se můžete bezplatně ptát v poradně lékaře calivity, využijte toho, třeba se ještě dovíte něco víc. 

V souvislosti s duchovní příčinou snížené funkce štítné žlázy mě napadá – jak jste na tom se svou seberealizací? Ta je totiž pro vás prioritní, se svou rovinou energie a krevní skupinou B nebudete nikdy spokojená jako zaměstnanec, protože nesnášíte normy, příkazy a pravidla, které vám nastavuje někdo jiný, potřebujete pracovat na sebe, podle sebe. Možná to je to, kde stojíte na místě ve smyslu chtěla bych, ale neuděláte ten krok dopředu, a tím blokujete svou lymfu a tak vás tělo upozorńuje sníženou funkcí štítné žlázy. 

Pokud by vás zajímal detailnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky, určitě společně najdete souvislosti.

S láskou vaše empatia 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?