Dotaz

Dobrý den,

prosím o radu a pomoc. Od mých 14 let mám sníženou funkci štítné žlázy, Nejprve jsem užívala jod, následně jodthyrox a asi od 20 let euthyrox 100. Před 11 lety se mi snížila dávka na 75, před 8 lety na 50, tu beru i nyní, mám téměř 40 let. Nicméně po narození třetího dítěte (bude mít tři roky) jsem velmi unavená, někdy mám lítostivé stavy. Na váze nepřibírám, váhu si hlídám. Vím, že mám oslabenou dráhu ledvin a močového měchýře, chodím nyní na lymfodrenáž – kalhoty, přemýšlím i o ruční. Denně vypiji minimálně kolem 2,5 litru melty, čaje na čištění lymfy, vody. Užívám jod, hořčík, vitaminy sk. B, C, D, lecithin. Chodím na jogu a reflexní masáž. Četla jsem si o produktech Noni a Ocean 21. Prosím o radu, děkuji, Jana K.

Odpověď

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatii snížená funkce štítné žlázy a najdete tady opravdu spoustu podobných dotazů a odpovědí, přečtěte si o duchovní příčině, najdete tam proklik i na přírodní léčbu. 

Doporučila bych vám nyní Noni, na harmonizaci hormonálního systému 3 lžíce denně, Liquid Chlorophyll – 3 lžíce denně do 1,5l vody a popíjet během dne, pomůže rozředit lymfu, New life 1-1-1 na doplnění živin,  Strong Boness 1-1-2 + Rhodiolin 1-1-1 na harmonizaci psychiky. Takto 3 měsíce, poté bych vyměnila Noni za Oceán, v létě určitě očistu lymfy.  

Ideální by pro vás bylo popíjet vodu z Aquarionu

Vše nakoupíte v eshopu empatia. 

Upravte stravu v souladu s vaší krevní skupinou, kdy trávíme bezezbytkově.

Je důležité uvědomit si, že pokud jste užívala tolik let hormony, je potřeba trpělivosti, než se zase tělo naučí fungovat bez nich. 

Máte energii 2 Země, navíc máte krevní skupinu A, jste velký perfekcionista se smyslem pro detail, milujete řád, harmonii, pořádek, vše potřebujete mít srovnané, jste pečlivá a máte obrovskou míru sebekontroly. Práce je pro vás na prvním místě, a potřebujete se seberealizovat, dělat něco, co vás naplňuje, co vám dává smysl, ideálně pomáhat lidem. Máte osmičku, tedy finanční karmu, potřebujete reálně pracovat s penězi, spolupracujte s námi

Máte v sobě obrovskou sílu zvládnout v životě cokoliv, můžete být ve své činnosti úspěšná, ale vy svůj potenciál nevyužíváte. Chybí vám totiž 5, schopnost udělat ten první krok a začít. Vy vše příliš analyzujete, a protože máte sklon k negativnímu pohledu, necháte se odradit cokoliv začít, a zůstanete stát na místě. Je to vaše životní výzva donutit se začít, jít a udělat ten první krok prakticky a pak pokračovat, učit se trpělivosti a nenechat se odradit. Pochválit se, posilovat sebedůvěru, protože i když  jste velmi schopná, zručná – máte 4, vůbec si nevěříte. Takže přestaňte o všem jen přemýšlet, strašit se nebo jen nad vším dumat, snít, ale běžte do toho! Rozhýbejte tu energii, pomůžete tím proudění lymfy. 

Podívejte se v Akademii celostního zdraví na kurz Přijímat je láska, je o vašem prvku Země a vašich orgánech žaludek, slinivka, slezina (lymfa). 

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a pracujte na svém ženství, máte převahu mužské aktivní energie, která se neventilovaná v partnerství projevuje jako tlak, přílišná aktivita ve vztahu. 

Začněte na sobě pracovat, přidejte nějakou aktivitu – procházky, pohyb, podporujte své tělo a všechno zvládnete i bez hormonů. Pokud užíváte hormonální antikoncepci, hoďte ji do koše, tím špiníte lymfu ještě více. 

S láskou vaše empatia 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?