Dotaz

Dobrý den.
Prosím o radu delší dobu mám problé se stolicí.Začalo to když v listopadu jsem měla cystu na prav.vaječníku nevím jestli to má spojitost.Měla jsem dost velké bolesti v podbřišku na cystu jsem brala vitamin b1 a kapky gynex od energy.V Unoru me probudila bolest v podbřišku měla jsem i prújem zašla jsem k lékaři a po ultrazvuku mi řekl že cysta praskla ještě 3dny mě bolelo břicho pak byl klid asi týden poté jsem dostala prujem trval jen jeden den nasadila jsem si smektu a dietu poté jsem měla stolici řidčí koupila jsem si laktobacily od swiss brala jsem je měsíc v tu dobu jsem měla stolici celkem dobrou jak konzistenci tak barvu.Po vysazení laktobacilu jsem asi 10dni měla stále stolici normální a pak zas prujem ne ten vodnatý ale kašovitý nasadila jsem opět laktobacily.Prujem neboli kašovitou stolici mám jen po ránu pak už na wc nechodím.U lékaře na sonu břicha vše v pořádku.Mám brát dál laktobacily ale ty přece nemužu brát furt.Jsem ztoho docela vystrašená protože jsem nikdy takovou stolici neměla já od mládí trpěla spíš  zácpou nikdy jsem nechodila na wc pravidelně.A ted chodím což by mi tak nevadilo naopak ale že je tak řídká někdy se stane že je i spíš žlutohnědá a s kousky jídla.Tak nevím jestli třeba pul roku v kuse  brát laktobacily  a pak vysadit.Ale vždy když je vysadím tak mam zas řídkou až kaš.stolici,cítím i bolest v podřišku nebo takový pocit jako bych  potřebovala na wc a cítím škrundání v břiše.

Odpověď

Dobrý den,
probiotika spraví trávení, pokud dojde k nějakému porušení střevní mikroflory, třeba po užívání ATB. Vaše potíže vychází z nesprávné funkce trávicích orgánů, žlučníku i slinivky, tu probiotika nespraví. Cysta a vaše trávicí potíže spolu souvisí, ale možná jinak, než si myslíte 🙂 Cysta je uzavřená křivda, nespokojenost s partnerem, její poselství pro vás bylo – buď spokojená s mužem a nauč se žensky komunikovat, vyjadřovat své pocity. Pokud cysta praskla a vy jste její poselství nepochopila, nezačala žensky ze sebe dostávat to, co ve vás leží, pak musí přijít další výzva. Průjem je tendence pustit věci dřív, než je strávím, pochopím, naše nechuť nebo neschopnost zabývat se tím, čím máme. Takže průjem vlastně ukazuje, že byste měla přijímat informace, které se vám zdají nepříjemné, jako pozitivní pro sebe, přijímat je a trávit, tím strávíte lépe stravu a nebude nestrávená odcházet s množstvím vody pryč. Chápete tu souvislost? 🙂
Můžu vám udělat placený rozbor, pokud chcete vědět přesně, proč to máte a co s tím dělat…
Jinak užívejte Nopalin (2-2-2 před jídlem) + Digestive Enzymes (1-1-1 s jídlem), chce to vydržet 3 měsíce v kuse, tím spravíte funkci jak žlučníku, tak slinivky.
Jezte rýži a zeleninu, co nejjednodušeji. Podívejte se na stravování podle krevní skupiny a snažte se vyřadit mínusové potraviny.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře