Dotaz

Dobrý večer,

Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Už je to hodně dlouho (řekl bych rok) kdy není den, abych neviděl na hodinách stejně číslo. Někdy i několikrát za den, když se podívám na digitální hodiny (většinou mobil nebo počítač) uvidím například: 11.11h, 15.15h, 21.21h. Nějakou dobu jsem si to i zapisoval, ale když jsem zrovna u sebe neměl papír a tužku, tak jsem to vzdal. Mám kamaráda, kterému se to děje také. Na internetu jsem našel spostu dotazů lidí se stejnou věcí. Začínám se o to hodně zajímat a dočetl jsem se, že se kolem mě točí spousta věcí, kterých si nevšímám nebo spoustu z nich nechci přijmout.

Zajímala by mě Vaše odpověď a popřípadě odkaz na další možná řešení či rady.

Mnohokrát děkuji,

Jakub.

Odpověď

Dobrý den,
určitě to není náhoda jako nic v našem životě. Určitě nejde ale udělit nějakou obecnou radu, proč to máte přesně vy a co to přesně pro vás znamená. To by bylo potřeba se na to podívat opravdu konkrétně. Ale obecně k tomu asi tohle.
Všechno kolem nás nám sděluje něco o nás samých. Kolem nás je v podstatě vytvořený jakýsi Matrix, který funguje přesně tak a děje se v něm přesně to, co my sami potřebujeme vidět a prožívat. Všechny situace se dějí jen kvůlil nám, abychom my z nich četli, co číst máme. Máme se třeba zabývat tím, že málo nasloucháme druhým lidem a máme se to učit. A tak se nám děje to, že nás neposlouchá nikdo. Nikdo nám nevěnuje pozornost, každý nás přeruší v řeči, nikdo nechce naslouchat nám. Nebo zjistíme, že přítel který se nám svěřoval a se kterým jsme měli blízký vztah, se nám svěřovat přestal. A nás to mrzí. Všechno kolem nás se snaží, abychom my sami viděli, že se máme učit naslouchat. A tak je to se vším, čeho si máme všimnout.
Pokud si nevšímáme, co nám věci venku sdělují o nás samých, tak přitvrzují. Zintenzivňují svůj tlak na nás, přidávají se další a další pomocné prostředky v podobě lidí, situací, našeho těla jako nemoc, problémů v práci,…. všechno se snaží, abychom se zastavili a řekli si: AHA!
Čísla nesou energii jako cokoliv jiného, takže i čísla nám sdělují něco o nás samých. A pokud vidíme čísla zdvojená, je to silnější informace – všímej si energie, kterou nesu!
O energii čísel si můžete přečíst v sekci Numerologie.
Je to nádherné, že se o takové věci zajímáte, vidím, že náš svět je v dobrých rukou! 🙂
Všechno bude lepší!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?