Dotaz

Dobry den. Prosim o radu.

Je mi 38let, 10 mesicu po prvnim porodu v 26 letech mi byla odstranena polovina stitne zlazy, protoze se mi tam udelal uzel. Po druhwm porodu uz ok. Skoda, ze vim az nyni, co to zpusobilo za problem. Vedet vsechno driv, nikdy bych operaci nepodstoupila. brala jsem letrox 50. Ale uz tak pul roku jsem prasek vysadila a uzivam rano panaka oceanu a odpoledne noni.

Asi cca pred rokem se mi stalo ze se mi udelalo spatne jako kdybych mela omdlit, pak se to opakovalo jeste tak 3x s odstupem nekolika mesicu. Od te chvile mam strach, ze se mi to vrati. U lekare vse ok, krev, tlak. Vim ze mam pomaly lymfaticky system a potrebuju detoxikovat telo. Chodim na medove masaze. Nekdy mam i takove jakoby zpomalene reakce, pali me oci, boli me klouby, otekaji mi nekdy nohy. Take se asi rok potykam s gyn.vytokem a lecim ho vyplachy. Vstavam v 5hod a uz po 20hod jsem unavena. Prace je sedava, ale narocna na oci – prohlizeni v tiskarne.  

Muzete mi prosim poradit jake vitaminy a doplnky uzivat. Nerada prasky uz od detstvi polykam. V lednu jdu na kontrolu na endokr. Pri poslednich vysledcich krve pred mesicem mi nameril tsh 3,39. HA neuzivam. Predem moc dekuji za radu. Dana H

Odpověď

Dobrý den,
je důležité vědět, proč se mi některé věci děly v minulosti, ale je ještě důležitější se za ně nepeskovat. Protože kdybyste to tenkrát věděla, tak byste to neudělala, takže neznamená to, že to bylo špatné rozhodnutí. Bylo to to nejlepší rozhodnutí ve chvíli, ve které jste byla. A tečka:-)
Důležité je, co teď. Pokud si necháme cokolilv ze svého těla odstranit, je potřeba se smířit s tím, že už navždy mi to bude chybět, a už navždy budu muset nahrazovat na všech úrovních to, co nemám. Takže na úrovni těla nahrazovat funkci toho, co nemám, na úrovni mysli pracovat už celý život na duchovním doplňování. V reálu to znamená, že chybějící část štítné žlázy bude stále dělat to, že nebudete přirozeně akční, nebudete přirozeně mít dostatečnou imunitu, budete mít stále sklon k hromadění lymfy a špatnému zbavování se škodlivin. Na úrovni mysli stále výzvy ve smyslu neřešit blibosti, nepitvat drobné nesváry, umět vypouštět nepodstatné záležitosti, a učit se zacílit na to, co je v mém životě důležité. A hlavně – to dělat! To, co dělá naše tělo na hmotné úrovni, to je ukazatel toho, co my bychom měli zvládnout na úrovni mentální či duchovní. Pokud mám sklon k hromadění lymfy, pak musím rozhýbávat svou lymfu aktivitou fyzickou, mentální, duchovní, pracovní, … musím být akční!
Výzvou vašeho života je naučit se projevovat své emoce a spojit pochopení s realizací, učit se mluvit o tom, co cítím.
Doporučuji projít kurz Přijímat je láska, najdete ho na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Najdete tam celostní řešení problému s lymfou, pochopení a směr, co přesně dělat. 
Myslím si, že Ocean s Noni nestačí, přidala bych minerály buď ve formě Power Mins nebo multivitamínu New Life, a lymfatický systém čistit razantněji, třeba přidat Immunaid, nebo Chlorophyll. Určitě podpořte i svá játra, dejte si tříměsíční jaterní kůru, oči a únava souvisí s játry. 
s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?