Dotaz

Dobrý večer,

Mám spíš takový psychycký problém.
Patřím spíš mezi klidné a tišší osoby, které sice rády komunikují, ale nemají potřebu být neustále obklopeni hromadou lidí. Znamení jsem býk, podle popisu na Vašich stránkách sedí to, že jsem spíš takový pozorovatel.
Mám však problém s tím, že když mám například vystoupit před lidi nebo mám mluvit před lidmi, stačí když na mě někdo má nějakou poznámku, zavalí mě horkost a zčervenám. Přitom si nepřipadám jako nějaký velký stydlín. Pak poslouchám narážky na to, že se červenám a podobně. Občas se bojím mluvit, záleží v jaké společnosti lidí se nacházím. Když se mám například bavit s cizími lidmi, obvykle spíš sedím a poslouchám. Přitom bych se ale ráda do konverzace zapojila, jen se prostě bojím.
Někde jsem se dočetla, že je to snad od jater, příliš mnoho emocí nebo tak něco. Trápí mě to již několik let, snažím se se tím nezabývat, ale v běžném životě mě to obtěžuje.

Mohla byste mi poradit co s tím dělat? Jak se toho zbavit?
Moc Vám děkuji.

Odpověď

Dobrý den, ano, je to od jater 🙂
Zadejte si do vyhledávače v Empatii Červenání a odkazy na podobné dotazy najdete.
Jen tak zběžně vidím, že jste 3 Dřevo podle astrologie devíti planet, do stejného prvku patří i orgány játra a žlučník, takže jistě bude u vás příčina v játrech a emoci vzteku a nespokojenosti. Navíc máte dvě plné roviny – dovednosti a odhodlání, což jsou silné „tlačící“ mužské roviny, jejichž energii pokud neventilujete nějak aktivně ven ze sebe, někudy vylézt musí. Chce to se především seberealizovat. Doporučuji vám kurz Tolerovat je láska, který je přesně pro vás. Tam pochopíte, jak ventilovat svou silnou energii a jak být spokojená především sama se sebou 🙂
Pokud byste chtěla svá játra očistit, tak doporučení najdete tady.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře